Kalendarz imprez


Koncert Karnawałowy : Kubańska salsa symfonicznie

data: 20.01 godz. 19:00, Piątek
miejsce: Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
adres: Słupsk, Jana Pawła II 3
bilety:

40 - 45 zł

Zapraszamy na pełen emocji program muzyki kubańskiej w aranżacji na polsko-kubański skład zespołu Jose Torres & Havana Dreams oraz orkiestrę symfoniczną. Projekt ten, jak dotąd wszędzie spotykał się z owacyjnym przyjęciem publiczności.

 

Formacja znanego perkusisty Jose Torresa, Kubańczyka od lat mieszkającego w Polsce, zaprezentuje zróżnicowany program artystyczny – zarówno radosny i energetyczny, jak i nostalgiczny, oddający klimat ulic Havany.

 

Jose w umiejętny sposób wprowadza w tematykę utworów i wchodzi w interakcję z uczestnikami koncertu. W składzie grupy odnajdziemy polskich muzyków, Kubańczyków zamieszkałych w Polsce oraz  gości z Kuby. Wszyscy wystąpią z naszą orkiestrą pod batutą Bohdana Jarmołowicza. Aranżacji wszystkich utworów na skład symfoniczny dokonał Filip Torres, syn Jose.

 

 

Skład zespołu:

 

Jose Torres – gitara TRES, ocal, Filip Torres – kontrabas elektryczny, Juan Carlos Hechavarria Leon – instrumenty perkusyjne, ocal, Miguel Fonseca – piano, Jakub Klepczyński – puzon, Luis Nubiola – saksofon, Emilio Padron – gitara, Reinier Calderin – instrumenty perkusyjne.

 

 

www.filharmonia.sinfoniabaltica.pl