Kalendarz imprez

PATRONAT

Poznaj świat ze SKAT!

data: 09.01 godz. 12:00, Wtorek
miejsce: Wyspa Skarbów - Gdański Archipelag Kultury
adres: Gdańsk, Turystyczna 3
bilety:

Wstęp wolny

Wystawa fotografii podróżniczej „Poznaj świat ze SKAT!” to efekt organizowanego od 2014 roku przez portal PromySkat konkursu fotograficznego. Zgłoszenia konkursowe obejmują wyłącznie fotografie związane z podróżami.

 

Wernisaż: 9.01.2018 r. (wtorek) godz.12:00
Ekspozycja wystawy: 10.01.2018 r. - 31.12.2018 r.

Zdjęcia nadesłane przez laureatów i uczestników przedstawiają esencję podróżowania: przyjemność, pasję odkrywania czy emocje związane z podróżami i wakacjami.

Ukazują ciekawe miejsca na całym świecie: niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób - od dalekiej Birmy, Sri Lanki a skończywszy na tatrzańskich czy kaszubskich pejzażach.                      

Na wystawie znajdą się także najlepsze prace zdjęcia wyłonione w konkursie zdjęcia Gdańska, które są efektem 10 jubileuszowej edycji konkursu pt.: „Poznaj Świat ze SKAT – pokaż piękno Gdańska!”.

 

Konkurs „Poznaj Świat ze SKAT!” dedykowany jest miłośnikom podróży, w szczególności pasjonatom morskich wypraw. Nagrodą główną każdej z edycji jest rejs promem dla 2 osób, pomiędzy wybranymi portami europejskimi.

Projekt „Poznaj Świat ze SKAT!” wspierają: Polferries Polska Żegluga Bałtycka SA, Unity Line, TT-Line oraz Stena Line.    

                                                        

Organizatorzy mają nadzieję, na rozbudzenie w widzach pasji do podróżowania – odkrycia piękna  najbliższego otoczenia czy  zachęcenia do dalszych wypraw.

 

Zapraszamy serdecznie na wystawę wszystkich miłośników podróży i fotografii.

Poznaj Świat ze SKAT!

Więcej informacji:
www.poznajswiatzeskat.pl