Epidemia koronawirusa
W najbliższych dniach z większością zaproszonych gości będziemy rozmawiali telefonicznie (Fot. Radio Gdańsk)

poniedziałek,

16 marca 2020

13:44

Zmiany w ramówce Radia Gdańsk w związku epidemią koronawirusa. Więcej o bezpieczeństwie i przeciwdziałaniu

W najbliższym czasie program Radia Gdańsk będzie wyglądał nieco inaczej. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych słuchaczy, gości i pracowników, zmieniliśmy ramówkę tak, by na bieżąco móc reagować na napływające informacje.

Na antenie pojawi się więcej audycji poradniczych, edukacyjnych i tych dotyczących przeciwdziałania epidemii koronawirusa oraz bezpieczeństwa mieszkańców Pomorza. Ograniczamy liczbę osób, którzy będą odwiedzały naszą rozgłośnię, ale zwiększamy liczbę ekspertów, wypowiadających się na antenie Radia Gdańsk. Będziemy komunikować się z gośćmi telefonicznie, a także za pomocą internetu. Zaplanowaliśmy też "Koronawirus Raport".

Rezygnujemy z niektórych programów, które wymagają bezpośredniego kontaktu dziennikarzy z rozmówcami. Jako rozgłośnia publiczna nie chcemy narażać życia i zdrowia żadnej ze stron. 
 
TRANSMISJE MSZY

Spełniając oczekiwania słuchaczy, emitować będziemy Msze Święte - w soboty o godz. 23:00 i niedziele o 12:00. Nie rezygnujemy oczywiście też z innych ważnych tematów dotyczących regionu, kraju i świata. Codziennie między 8:00 a 10:00 oraz 17:00 a 18:00 na naszej antenie będzie można wysłuchać wartościowych rozmów, aktualnych analiz i przydatnych opinii.

Na czas zagrożenia nie będą nadawane niektóre audycje:

Poniedziałek
- Radio z klasą (18:30)

Wtorek:

- Komentarze (9:00)
- Nie tylko Metropolia (14:00)
- Twoja dzielnica (18:30)

Środa

- Komentarze (9:00)
- Pomorze Biega i Pomaga (13:00)
- Pomysłowy Włodzimierz (14:00)

Czwartek:

- Komentarze (9:00)

Piątek:

- Weekendowy nawigator Radia Gdańsk (14:00)

Jednocześnie w poniedziałek i wtorek Muzyczna strefa Radia Gdańsk rozpocznie się pół godziny wcześniej, o 18:30.

RG