English Service
Pandemia to dobry czas, żeby podszkolić się z języka angielskiego (fot. Pixabay)

piątek,

12 listopada 2021

13:22

Przez pandemię spędzasz więcej czasu w domu? Wykorzystaj go na naukę angielskiego z Radiem Gdańsk

Pandemia koronawirusa i wprowadzone obostrzenia powodują, że dużo więcej czasu spędzamy w domu. Dlaczego nie wykorzystać tego czasu produktywnie? Radio Gdańsk służy pomocą i zaprasza do zdalnej nauki angielskiego przez nasze specjalne audycje.

Rzeczywistość wciąż nas zaskakuje, więc może posłuchamy wiadomości po angielsku? Nie ma problemu! Wystarczy włączyć odbiornik nastawiony na fale Radia Gdańsk o 12:05. Serwis informacyjny w języku angielskim do odsłuchania również internetowo. 

A co się stanie gdy przegapimy? Wystarczy kliknąć w zakładkę English Service na radiogdansk.pl i przeczytać, what's going on.

OD PRZEDSZKOLA DO CERTYFIKATU CAMBRIDGE

Nie zapominajmy też o bloku angielskojęzycznych audycji na naszej platformie DAB. Od poniedziałku do piątku godzina z językiem angielskim od 10:00. W każdy czwartek i piątek przygotowane we współpracy z British Council specjalne słuchowisko "Middleton Hall". A po lekcji edukacyjny talk-show. Więcej informacji o naszych propozycjach poniżej.

ANGIELSKI "NA WESOŁO"

Dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności językowe z angielskiego w bardziej "rozrywkowy" sposób, mamy propozycję - audycja "The English Project", którą prowadzą Chris Farman i Marlena Chrostowska.

EDUKACYJNE SŁUCHOWISKO W DOBRYM ANGIELSKIM STYLU

"Middleton Hall" usłyszycie na naszej antenie od poniedziałku do piątku chwilę po 5:00, a także na DAB2 chwilę po 10:00. Zrealizowana we współpracy z British Council audycja zapewnia zupełnie inny wymiar nauki języka angielskiego. 

"Middleton Hall" ma formę słuchowiska edukacyjnego. Głównym bohaterem historii jest Sitwell - kierownik hotelu znajdującego się na obrzeżach Londynu. To bardzo barwna postać, której losy śledzimy z zapartym tchem, a przy okazji poprawiamy swoje umiejętności językowe.

INTERESUJĄCE TEMATY I NIEBANALNE DIALOGI POLSKO-ANGIELSKIE

W poniedziałek, wtorek i środę o godz: 10:30 na DAB2 przypominamy "The Best of...", czyli robimy przegląd wcześniejszych audycji angielskich, m.in. "Good Morning Gdansk". W czwartek i piątek czeka was pełne energii, żywiołowe spotkanie ze znanymi i lubianymi Chrisem Farmanem oraz Marleną Chrostowską. "The English Project" to program, dzięki któremu będziecie mogli doszlifować swój angielski w lekki i przyjemny sposób.


Gospodarze programu serwują interesujące tematy, doskonałą muzykę, niebanalne dialogi i różne niespodzianki. Nie brak też konkursów z ciekawymi nagrodami. Taka nauka to czysta przyjemność.

Radioodbiornik nie jest koniecznością, żeby odrywać zakamarki angielskojęzycznej przygody z Radiem Gdańsk. W niemal każdym miejscu na świecie wystarczy internet. DAB2 słuchać można >>>TUTAJ.

 

am