Autopilot
Fot. Wikimedia Commons

sobota,

09 marca 2019

13:00

Silny wiatr, połamane drzewa, wypadki i utrudnienia. Niespokojnie na drogach Pomorza [AKTUALIZACJA]

Spore utrudnienia na drogach Pomorza. Od rana na trasach województwa pomorskiego panują trudne warunki atmosferyczne i wieje silny wiatr. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

AKTUALIZACJA 14:00

Utrudnienia w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta w Gdańsku. Na jezdni do Gdyni, przed węzłem Lotnisko zderzyły się dwa auta osobowe. Ranne zostały trzy osoby. Zajęte są trzy z czterech pasów w tym miejscu. Korek na kwadrans stania ciągnie się od węzła w Karczemkach.

Niewielkie już tylko utrudnienia w ruchu czekają kierowców na trasie Gdańsk - Żukowo w Leźnie. Wcześniej zderzyły się tam trzy samochody. Korki ciągnęły się już od Kokoszek.

AKTUALIZACJA 13:00

Drogowcy napotkają poważne utrudnienia w ruchu na krajowej siódemce z Żukowa do Gdańska w Leźnie. Przy skrzyżowaniu w kierunku Miszewa zderzyły się 3 auta. Nikomu nic się nie stało, ale ruch wahadłowy związany z akcją powoduje duże korki na trasie. Od strony Gdańska zator zaczyna się w Kokoszkach. Od Żukowa - za Lniskami.

Znacznie mniej niż w piątek pracy mają strażacy w związku ze skutkami wichury. Od rana działali w 17 akcjach związanych z wiatrołomami lub uszkodzonymi dachami. Wczoraj podobnych interwencji było ponad 170. Nikomu szczęśliwie nic się nie stało. 

W Gdyni kierowcy ostrzegają przed sporymi utrudnieniami w rejonie ulicy Górskiego i Drogi Różowej przy Hali Widowiskowo-Sportowej. Trwające spotkania podróżników Kolosy - gromadzą jak zwykle tłumy - także zmotoryzowanych fanów.


Sebastian Kwiatkowski/mkul