Autopilot
Fot. KPP Bytów

wtorek,

21 listopada 2017

13:30

Niebezpieczna kolizja w Miastku. Policja apeluje o ostrożność [FILM]

Chwila nieuwagi kierowcy samochodu osobowego mogła skończyć się tragicznie. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Uderzone auto wpadło na chodnik, o mało nie potrącając pieszej. Kobieta w ostatniej chwili zatrzymała się unikając potrącenia.
Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Całość miała miejsce w piątek rano na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Małopolską w Miastku.

DOSTAŁ MANDAT

- W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji, obcokrajowiec, za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem gotówkowym. Mundurowi zatrzymali także dowody rejestracyjne rozbitych samochodów - poinformował st. asp. Michał Gawroński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

POLICJA APELUJE

Policjanci apelują o czujność za kierownicą. - Film z nagrania pokazuje, jak do tragedii nie było daleko. Wybity z toru jazdy volkswagen wjechał na chodnik i o mało nie uderzył w idącą tam pieszą. Kobieta w ostatniej chwili zatrzymała się unikając potrącenia. Chwila nieuwagi kierowcy forda mogła skończyć się tragicznie. Zachowajmy ostrożność za kierownicą - apeluje Gawroński.

Paweł Drożdż/mar{flv}68798{/flv}