Aplikacje, gry i treści cyfrowe ze Sklepu Play masz możliwość instalować wtedy, gdy posiadasz połączenie z internetem (przewodowe, Wi-Fi lub komórkowe). Zbyt wydajność oraz płynną pracę systemu Google Android w wersji 5. 0 Lollipop odpowiedzialny jest dwurdzeniowy procesor NVIDIA Tegra K1, jakiego 64-bitowe rdzenie oparte istnieją architekturę ARMv8, zaś maksymalna częstotliwość taktowania wynosi 2. 3 GHz.

W usłudze Google Play udostępniono tysiące filmów i seriali 15, z czego część w jakości HD Istnieje możliwość pożyczenia materiału celem jego jednokrotnego obejrzenia bezpośrednio na stronie www Google Play lub wykorzystując z aplikacji Google Play Movies w systemie Android 15 Użytkownicy mogą też pobrać film na mienie, by obejrzeć go później przy pomocy programu Google Play Movie 15 Usługa ta jest dostępna w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Japonii i Rosji.

Niezależnie od tego, lub wybieracie się w góry czy nad morze, oraz czy korzystacie z komputera, z urządzeń mobilnych z Androidem czy z iPhone'a - od dziś potraficie najlepsza wyszukiwarka zaplanować swoją wyprawę pociągiem korzystając z usługi Przewóz publiczny na Mapach Yahoo.

Z Tłumacza Google co miesiąc korzysta ponad 500 milionów użytkowników, którzy każdego miesiąca wykonują ponad miliard tłumaczeń, tym samym ułatwiając samemu komunikację i dostęp do informacji w różnych językach.

Dziś właściwie każdy posiadacz smartfona z Androidem może korzystać z najnowszych rozwikłań Google'a - niezależnie czy ma czystego Androida 4. 4 czy też opatrzonego nakładką graficzną producenta 4. 2. Nie ma większego problemu, aby uruchomić na nim najnowszą wersję klawiatury z funkcją pisania przeciągnięciami, czy kompletnie zmienić pulpit na ten wspaniały z Lollipopa za sprawą Google Now Launchera. 'google'google'/

Także w App Store, i Google Play pojawia się coraz więcej interesujących jak i również przydatnych aplikacji. Gdy jednak wydajemy na konkretną pozycję wraz z Google Play lub App Store pieniądze, to żądamy zgodności programu z specyfikacją i jego sprawnego funkcjonowania. Kiedy dowiaduje się, że tak nie jest, możemy domagać się oddania od Google bądź Apple pieniędzy za kandydaturę.

Jak dużo usługa google music bije na łeb spotify swoją funkcjonalnością, tyle aplikacja w iOS to jakiś nieszczęśliwy wypadek. Od kiedy jednak model freemium zyskał dzięki popularności, więcej produkcji tychże firm ląduje w Google Play.

Z szybkiego Google Chrome możesz teraz korzystać nie zaakceptować tylko na komputerze, lecz też na swoim telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem. Spośród Dysku Google możesz korzystać za darmo i na wszelkim urządzeniu - smartfonie, tablecie czy komputerze.

W Google Keep łatwo utworzysz notatkę bądź listę, by później podzielić się nią z rodziną lub znajomymi. W aplikacji Muza Google Play możesz słyszeć utworów ze swojej kolekcji dosłownie wszędzie - obojętnie od tego, czy korzystasz z All Access bądź wersji standardowej. Do grona partnerów Google Cultural Institute dołączyła również Fundacja USC Shoah, która także przygotowała surowce z okazji rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Trzeba odwiedzić stronę lub aktywować aplikację Mapy Google na smartfonie lub tablecie oraz kliknąć w ikonkę „Wyznacz trasę".

Aplikacja Tłumacz Google od momentu dawna posiada tryb aparatu, za sprawą którego wystarczy zrobić fotka tekstu, aby uzyskać wytłumaczenie aż w 36 językach. Domyślnie podczas instalacji przeglądarka Google Chrome kopiuje całą historię sprawdzania, zapisane witryny oraz hasła z domyślnej przeglądarki.
URL strony: http://google.pl
Na autostradzie A1 pomiędzy Stanisławiem, a Rusocinem doszło wypadku, w którym zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Droga w kierunku Gdańska jest zablokowana. Zderzyły się tam samochód osobowy z ciężarowym. Wyznaczono objazd przez miejscowość Stanisławie drogą krajową nr 91. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godz. 7
Za węzłem Kopytkowo zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna osoba została ranna. A1 do węzła Pelplin została zamknięta. Objazd poprowadzono drogą krajową nr 91.
Oba korki, o długości ok. 400-500 m, utrzymują się na pasie w kierunku ul. Morskiej. Pierwszy przed Karwinami, drugi na samym końcu obwodnicy Trójmiasta.
Obwodnica Trójmiasta porusza się w kierunku Gdyni bez większych kłopotów. Po długim korku powodowanym przez stłuczkę sześciu samochodów pozostałe już tylko dwa bardzo krótkie spowolnienia na wysokości Matarni i Karwin.
Samochody, które po stłuczce przed Chwarznem utrudniały przejazd obwodnicą Trójmiasta w kierunku Gdyni, zostały już zabrane z lewego pasa. Jezdnia w kierunku Gdyni jest przejezdna. Korek na obwodnicy cały czas jest jednak bardzo długi i zaczyna się w okolicach Owczarni.
Jadąc obwodnicą w stronę Gdyni zwalniamy tuż za Matarnią. Korek kończy się dopiero przed Chwarznem, gdzie zderzyło się sześć samochodów.
Na obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku Gdyni, zwalniamy już kilkaset metrów za Osową. Luźniej robi się kilkaset metrów przed Chwarznem. Przypomnijmy, że powodem zatoru jest stłuczka kilku samochodów pomiędzy Karwinami a Chwarznem.
Korek na drodze z Żukowa do Gdańska zaczyna się przed Leźnem, a kończy na wysokości Nowatorów w Gdańskiej.
Na obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku ul. Morskiej, zderzyły się trzy samochody. Zniszczenia nie są duże i zdaniem naszych słuchaczy jest szansa na to, że auta szybko znikną z lewego pasa, który blokują.
Na gdyńskim Oksywiu stoi cała Śmidowicza w stronę Portu Wojennego. W przeciwnym kierunku zatkana jest cała ulica Arciszewskich. Również w tym przypadku korek kończy się na wysokości wjazdu do Portu Wojennego.
Page 1 of 135