Decyzja o szczepieniu przeciw COVID-19 pełnoletnich osób trzecią dawką zapadnie w najbliższych dniach – poinformował w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski. - W perspektywie przyszłego tygodnia dopuścimy i wyznaczymy już datę, kiedy każdy z nas będzie miał możliwość zaszczepienia przypominającą dawką – powiedział w wp.pl szef resortu zdrowia.

"Łowca nastolatek" Krystian W. w przyszłym miesiącu będzie mógł wyjść na wolność - ustalił nasz reporter. Mężczyzna kończy odbywanie kary więzienia za zgwałcenie nastolatki. W środę usłyszał kolejny wyrok, ale ten jest nieprawomocny. Jak to możliwe, że oskarżony będzie mógł wyjść z więzienia?

W ramach wsparcia najuboższych rząd chce przeznaczyć na dopłaty do prądu w 2022 roku ok. 1,5 mld zł - poinformowało PAP źródło w rządzie. W ostatnim czasie resort klimatu i środowiska informował, że projekt ustawy dot. wsparcia najuboższych odbiorców energii będzie opublikowany "w najbliższych dniach".

43 proc. badanych ocenia, że Donald Tusk bardziej szkodzi, niż pomaga opozycji; 27 proc. jest przeciwnego zdania, a 30 proc. nie ma zdania w tej sprawie - wynika z sondażu Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl.

Dwa lata więzienia grozą pijanemu kierowcy słupskiego PKS-u, który rozbił autobus na drzewie. Na szczęście w pojeździe nie było pasażerów.

Już 44 podejrzanych w śledztwie Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, dotyczącym wyłudzenia unijnych dotacji. Zdaniem śledczych, grupa w latach 2013-2016 nielegalnie zyskała ponad 40 milionów złotych. Trzy kolejne zatrzymane osoby, to pracownicy jednej ze spółek w Poznaniu.

Prawie trzy i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał mężczyzna, który w Sopocie kierując samochodem spowodował kolizję i uciekł. Mundurowi zatrzymali go chwilę po zajściu. Wkrótce stanie przed sądem.

130 tysięcy złotych kredytu chciał wyłudzić z jednego z banków w Malborku 53-letni mężczyzna. Posługiwał się podrobionymi dokumentami o zatrudnieniu.

Nietypowa kradzież w Słupsku. Ukradziono luksusową łódź motorową wraz z samochodem. Laweta była zaparkowana przy stacji paliw na ulicy Banacha.

Gdyby wybory do parlamentu odbywały się w najbliższą niedzielę Prawo i Sprawiedliwość mogłoby liczyć na 40 proc. poparcia, Koalicja Obywatelska na 26 proc. głosów, a trzecie miejsce zajęłaby Polska 2050 z 12 proc. – wynika z sondażu pracowni Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl.
Page 1 of 423