Super User

Super User

Na zgrupowania do Turcji i na Cypr udadzą się trójmiejscy piłkarze, przygotowując się do powrotu na boiska Lotto Ekstraklasy. Tam czeka na nich łagodna temperatura, zielone boiska i ciekawi sparingpartnerzy. A w ich barwach – m.in. byli zawodnicy biało-zielonych.
W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.
Dziękujemy za wszystkie informacje z dróg Pomorza. Na kolejną relację zapraszamy jutro o 6!
Uspokoiło się już na drogach Trójmiasta i Pomorza. Bez większych problemów poruszamy się już po Trójmieście.

Spokojnie w Gdyni, Gdańsku i Spocie.

Płynnie i bez utrudnień jedziemy obwodnicą Trójmiasta. Od Morskiej do bramek autostrady A1 poruszamy się bez kłopotów. Podobnie w drugim kierunku. Przypomnę jednak, że po 20 na trójmiejską obwodnicę wrócą drogowcy, którzy będą łatać dziury w jezdni. Chodzi o pas w kierunku Gdyni, a utrudnienia mogą zaczynać się na wysokości węzła Kowale.

Żadnych problemów nie sprawiają także zjazdy i dojazdy do obwodnicy. Czysto na Spacerowej, Słowackiego i Armii Krajowej w Gdańsku. Także w Gdyni nie widać żadnych korków. Płynnie jedziemy Chwarznieńską, Chwaszczyńską i estakadą Kwiatkowskiego.

Dlaczego szef Platformy Obywatelskiej nie chciał wziąć udziału w spotkaniu ws. kryzysu sejmowego? Między innymi o to Agnieszka Michajłow w środę zapyta Sławomira Neumanna, szefa klubu parlamentarnego PO.
Środkowy Nino Johnson nie zagra w Energa Czarnych Słupsk. Koszykarz nie przeszedł testów medycznych.
Na szczęście do normy wraca sytuacja na obwodnicach Południowej i Trójmiasta. Nie ma już korka pomiędzy węzłem Gdańsk-Południe, a węzłem Kowale, gdzie drogowcy łatali dziury w jezdni. Odpuścił już także gigantyczny zator na obwodnicy Południowej, bo tutaj nie stracimy już nawet minuty. Przypomnę natomiast, że drogowcy do pracy na obwodnicy Trójmiasta wrócą po godzinie 20 więc również wtedy musimy liczyć się z utrudnieniami.

Powoli uspokaja się także sytuacja na innych drogach Trójmiasta.

Małe spowolnienie spotkamy w połowie Spacerowej w kierunku obwodnicy. Do Oliwy natomiast dostaniemy się bez żadnych większych kłopotów.

Zmniejsza się korek na Armii Krajowej. W tym momencie zator zaczyna się zaraz za zjazdem na Chełm i ciągnie do Łostowickiej. Na dojeździe do Armii Krajowej stanęła również Havla, bo tutaj zator zaczyna się na wysokości Łódzkiej.

Czekam na informacje z dróg. 603 06 06 06 ten numer jest cały czas do państwa dyspozycji.

Gdyńskie liceum nr III oraz gdańska "Trójka" i "Piątka" znalazły się w pierwszej 50. najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce według rankingu Perspektywy 2017.

Dzwonimy do drogowców i pytamy skąd całe zamieszanie na obwodnicy. - Przez interwencje policji - odpowiada Piotr Michalski z GDDKiA. - Pojawiły się ubytki w jezdni, więc policja nakazała nam doraźne załatanie tych miejsc. Dlatego w tym momencie prowadziliśmy prace na obwodnicy. Wykonawca wróci na miejsce prac ok. godz 20:00.

Gdy zapytaliśmy, czy nie można było prac przełożyć choćby na noc, jak sugerowaliście nam w smsach, Piotr Michalski zaznaczył, że po interwencji policji trzeba było zareagować. - Jeżeli coś się zdarzy i ktoś wpadnie w taką dziurę, to my za to odpowiadamy. Ubytki w jezdni pojawiły się przez zmianę temperatury, która najpierw spadła poniżej 0 stopni, a później podniosła.
Na początek mam dobre informacje z obwodnicy Trójmiasta niestety przeplatane tymi kiepskimi. Panowie drogowcy, którzy od 16 łatają dziury na pasie w kierunku Gdyni, zjeżdżają już do bazy i te ogromne korki powinny się rozładować. Chodzi o fragment pomiędzy obwodnicą Południową, a Kowalami. Powinien puszczać także korek na obwodnicy Południowej, bo ten gigantyczny zator zaczyna się na 6 kilometrów przed węzłem Lipce. Pan Irek napisał, że dostanie się w tym momencie do obwodnicy Trójmiasta to strata ponad godziny.

Pan Sławek przesyła informacje dotyczące krajowej 7. Na dojeździe do Gdańska od Żukowa stoimy już od Leźna.

Na polankach w kierunku oliwy spora kolejka. Około 5 min na 20 metrow, informuje nas Pan Maciej. Stoi także Spacerowa. Od Czyżewskiego do obwodnicy Trójmiasta w grę wchodzi jedynie pierwszy bieg.

W Gdyni nie odpuszcza korek na Wielkopolskiej. Stoimy od Łowickiej do skrzyżowania z Sopocką w kierunku obwodnicy.

Page 1 of 4182