W Drodze - Magazyn Katolicki

Prowadzi:  Super User

07:30

niedziela,

04 września 2016

W drodze w nowej odsłonie. Zapraszamy do lektury jednego z najpoczytniejszych tygodników w Polsce

Nasz poranek zmienia trochę swoje oblicze. Sławek Rybarczyk, który tak wspaniale ilustrował muzycznie nasz program otrzymał swój czas na antenie po to, by jeszcze więcej muzyki z nurtu tzw. CCM czyli współczesnej muzyki chrześcijańskiej znalazło swój wyraz.
Od tej pory można słuchać tego co najciekawsze i najnowsze w piosenkach z dobrym przykazem w każdą niedzielę po 9. Tym samym magazyn W drodze otrzymał też możliwość obecności w większym wymiarze słowa. I ta nową jakością stało się cotygodniowe zaproszenie do lektury jednego z najpoczytniejszych tygodników w Polsce Gościa Niedzielnego.

Ta pozycja przygotowywana jest dla naszego programu przez szefa gdańskiej edycji pisma ks. Rafała Starkowicza. A dzisiejszy program zaczęliśmy od tematu bardzo aktualnego. Tornister pełen uśmiechu i szkolne ołówki Caritas to akcje mające na celu przygotowanie wyprawek szkolnych dla najbardziej tego potrzebujących uczniów.

I o nich właśnie Anna Rebas rozmawiała z dyrektorem gdańskiej Caritas ks. Januszem Steciem. O rozpoczynającym się roku szkolnym także Andrzej Urbański w rozmowie z ks. drem Mirosławem Parackim. Wracamy także do uroczystości związanych z pogrzebem Żołnierzy Wyklętych Inki i Zagończyka.

Posłuchaj audycji: