Śladami Komiksu

Prowadzi: 

21:30

środa,

24 czerwca 2020

Supernaukoledzy - kto to taki?

To już 20 wydanie! Na warsztat bierzemy Supernaukolegów 2099 - komiks, oparty na serialu animowanym dla dorosłych. Oprócz tego przemykamy po premierze najnowszego albumu Tomasza Samojlika.

Wiedźmun - to oczywiste nawiązanie do Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego i jednocześnie opowieść z przymrużeniem oka. Nawet imiona postaci są tutaj komicznie przekrzywione. Oprócz Gierwałta jest tutaj Dżenifer i trubadur Bławatek. Komiks dla wszystkich w wieku od 7 do 107 lat. Autorem jest oczywiście niezrównany Tomasz Samojlik, autor m.in. sagi o Ryjówce. Rozmowy z Tomkiem posłuchacie >>TUTAJ w innym wydaniu Śladami Komiksu.

 W drugiej części zapraszamy na rozmowę z Marcinem Surmą, tworzącym pod pseudonimem XULM. Wywiad dotyczy publikacji wydanej przez Wydawnictwo 23 - Supenaukoledzy 2099. To kontynuacja animacji skierowanej do dorosłych, odcinki po polsku możecie obejrzeć >>>TUTAJ. I chyba warto przed lekturą zapoznać się z materiałem źródłowym.

Rzecz ma się następująco - drużyna supernaukowców walczy ze złem. A jeśli chodzi o jej skład? ;) Słuchajcie lub oglądajcie.