Schroniskowe historie

Prowadzi:  Joanna Merecka-Łotysz

11:35

wtorek,

26 stycznia 2021

Sensi ma mądre oczy i kocha wolność. Potrzebuje kogoś, kto da jej dom i dużo czasu

Przepiękna, półtoraroczna Sensi. Duża, w typie husky'ego, z najmądrzejszymi oczami na świecie, ale też z ogromnym poczuciem wolności. Nie nadaje się do budy ani na podwórko. Uwielbia wycieczki, a w poszukiwaniu przygód przeskakuje wysokie ogrodzenia. To ona jest bohaterką kolejnej odsłony "Schroniskowych historii". O suczce opowiadała Michaela Zawiślińska ze słupskiego schroniska.


- Co ważne, to bardzo duży pies. Jej imię też nie zostało jej nadane bez powodu. Sensi ma bardzo mięciutkie futro, jak puch. Jest psem w typie rasy husky, a może malamuta. Czyli jest to pies z domieszką ras pierwotnych, a więc wymaga mądrego właściciela, czasu i szkolenia, długich wspólnych wycieczek i okiełznania ogromnej energii, którą posiada - powiedziała Michaela Zawiślińska.

- Przyjechała do nas z gminy Damnica koło Słupska. Szukaliśmy jej właściciela i koniec końców odezwała się do nas osoba, która pod wpływem tego, co czytała w internecie na swój temat, powiedziała nam, że suczki nie odbierze - dodała Zawiślińska.

Sensi gotowa do adopcji czeka na odpowiedzialnego człowieka w słupskim schronisku. Być może właśnie u państwa znajdzie się dla niej miejsce? Zachęcamy do zajrzenia na stronę schroniska lub schroniskowy fanpage na Facebooku. Tam znajdą państwo zdjęcia suczki, a także wszelkie niezbędne informacje na jej temat.

 

 

sensii