Radio Trendy

Prowadzi:  Ewelina Potocka

12:05

niedziela,

21 lipca 2019

Stylista fryzur Rafał Krajewski: to, co jest naturalne, najbardziej się broni

- Trendy fryzjerskie na dany rok przygotowywane są z dużym wyprzedzeniem. Rok 2019, od wiosny przez lato do jesieni, to tak naprawdę moda na wszystko. Trudno powiedzieć, by coś było bardzo modne lub bardzo niemodne. Modne jest wszystko – mówi stylista fryzur Rafał Krajewski. W audycji Radio trendy dodaje jednak, że fryzura dopasowana musi być do osobowości i stylu życia.

- Gdybym miał wymienić najważniejsze trendy, to z pewnością byłby to tzw. blunt bob, czyli tępy bob. To dość krótkie włosy do polowy szyi, cięte na prosto, bez cieniowań. Wyglądają jakby uprane w pralce, trochę nieświeże. ale to bardzo duży trend, jeśli chodzi o cięcia – mówi Rafał Krajewski, stylista fryzur, ambasador luksusowej marki Moroccanoil.

krajewski rafal2Rafał Krajewski był gościem Radia Gdańsk (fot. materiały promocyjne)

Ekspert podkreśla, że jest za tym, by promować naturalność. Stąd też zachęca do pielęgnowania siwizny. – Od kilku lat modne są siwe włosy, szarości jaśniejsze i ciemniejsze, zimne odcienie szarości. Sam jestem siwy i cieszę się z tego co mam, bo trafiłem dobrze. To również promuję u swoich klientów. Jeśli ktoś fajnie wygląda w swoim siwym włosie, powinien go zachować.

Powyżej cała rozmowa Eweliny Potockiej z Rafałem Krajewskim w audycji Radio trendy.