Radio Trendy

Prowadzi:  quellio_cron

12:00

niedziela,

04 grudnia 2016

Szał przedświątecznych zakupów. Kochamy czy nie znosimy?

Jak robić zakupy przedświąteczne, by nie zwariować? Co kupujemy przed świętami i ile na to wydajemy? No i kwestia prezentów: co kupić bliskiej osobie, a co cioci i kuzynce? Robimy listy prezentów, losujemy osoby, którym zrobimy prezent, czy może podarunki wręczamy "na bogato", czyli wszystkim członkom rodziny?
W audycji Radio Trendy mówimy o tym, co modne w szafie, w domu i na ulicy. Ewelina Potocka ze swoimi gośćmi rozmawia o stylu życia, trendach i modach, także tych społecznych.

WCZESNE ZAKUPY PRZEZ INTERNET

Początek grudnia to czas robienia przedświątecznych zakupów i kupowania prezentów.

- Kupuję przede wszystkim przez internet. Dzięki temu oszczędzam i czas, i pieniądze. Tak jest wygodniej. Oczywiście trzeba pamiętać, by kupować w sprawdzonych, znanych sklepach. Wszystko po to, by nie trafić na zwyczajnych oszustów - podkreśla Aleksandra Panasewicz, youtuberka i bizneswoman.

PO PREZENTY W WIGILIĘ

- Ja reprezentuję skrajnie inne podejście. Prezenty kupuję 24 grudnia. W sklepach jest pusto, mam swobodę wyboru. Nie muszę stać w kolejkach, nie muszę się stresować. To najlepsze rozwiązanie - opowiada Przemysław Jeziorowski, miłośnik mody męskiej, konsultant edukacyjny z fundacji Elab.

Ile Polacy wydają na święta? Jakie sposoby na robienie zakupów przedświątecznych mają nasi słuchacze? Czy święta to najpiękniejszy czy najbardziej stresujący czas w roku? Na co nie dać się nabrać wpadając w przedświąteczną gorączkę zakupową?

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radio Trendy. Zaprasza Ewelina Potocka.
Posłuchaj: