Radio Trendy

Prowadzi:  quellio_cron

12:32

niedziela,

16 października 2016

Makijaż permanentny bez tajemnic i pyszne, towarzyskie spotkania podczas Restaurant Week

Radio Trendy to audycja, w której mówimy o tym, co modne w szafie, w domu i na ulicy.
Karolina Widzicka, linergistka, przekonywała, że makijaż permanentny to duże udogodnienie w codziennym życiu. Malowanie na stałe (makijaż utrzymuje się do pięciu lat) brwi, ust czy kresek na powiekach jest coraz popularniejsze. To wielka wygoda, ale też w wielu przypadkach (np. po operacjach) sposób na przywrócenie np. naturalnego kształtu.

- Bardzo ważne jest jednak, by udać się do doświadczonej linergistki, która cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Pomocne są opinie w internecie, ale ważne jest też, by zapoznać się z portfolio linergistki – mówi Karolina Widzicka.

ŚWIADOMI KONSUMENCI

W drugiej części Radio Trendy zachęcaliśmy Państwa do towarzyskich wyjść do restauracji. - Dziś chodzenie do restauracji to nie tylko delektowanie się jedzeniem, ale też wyjścia z serdecznymi nam osobami, z którymi chcemy spędzić smaczne chwile przepełnione rozmowami.

- Między 21 a 30 października zapraszamy na Restaurant Week. W całym Trójmieście 22 restauracje będą oferować promocyjne, trzydaniowe posiłki. To świetna okazja do tego, by pobiesiadować wspólnie z przyjaciółmi i bliskimi – zachęca Natalia Taranta-Pelc, koordynatorka Festiwalu Restaurant Week.

- Zauważam coraz większą świadomość konsumentów. Nie wybieramy już byle jakiej restauracji. Chcemy jeść w miejscach, w których karmią i smacznie, i ładnie – mówi Aleksandra Wawrzynów, blogerka i autorka bloga Nerdy Cooking.

O czym jeszcze rozmawiała Ewelina Potocka? Zapraszamy do wysłuchania audycji:


Radio Trendy co tydzień, w niedziele od 11 do 12 na antenie Radia Gdańsk.

Zaprasza Ewelina Potocka.