Kawałek świata i herbata

Prowadzi: 

18:10

wtorek,

02 lipca 2019

Brzmi to niewiarygodnie, ale za pieniądze unijne kupił skrzynię do przecinania ludzi na pół

Opowieść brzmi nieźle, jak dobry dowcip. Tomasz Jusza wydał pieniądze z dotacji unijnej, na skrzynię do krojenia asystentki na pół. Wierzymy mu na słowo, że dziewczyna ma się dobrze, chociaż była przepołowiona już wiele razy. W studio gościmy iluzjonistę, który opowiada o swoim bardzo wymagającym zawodzie. Magia na scenie wygląda niewiarygodnie lekko i przyjemnie, ale to są godziny pracy i perfekcyjnego przygotowania, tu nie można skusić ani razu.

Odwiedzające Radio Gdańsk dzieci z przedszkola "Pod Wesołą Chmurką" lepiej nie mogły trafić. W naszym studio gościliśmy iluzjonistę Tomasza Juszę. To miała być kameralna rozmowa w małym studio. Wycieczka spowodowała, że audycja zamieniła się w mini pokaz magii. Żeby się zmieścić usiedliśmy na podłodze. Tomasz Jusza prezentował dzieciom swój magiczny tablet, z którego w dowolnym momencie można wyciągnąć sto złotych, lizaka lub biedronkę.

chmurka
Tomasz Jusza opowiadał, że to był spontaniczny, jeden z wyjątkowych pokazów dla dzieci. Iluzjonista z Gdańska występuje w całej Polsce prawie codziennie, ale to są występy dla dorosłych. Tomasz Jusza znany jest publiczności w całym kraju z występów w programie "Mam Talent". Fot. Przedszkole Pod Wesołą Chmurką

chmurka 3

Dzieci w reżyserce studia koncertowego. Fot. Przedszkole Pod Wesołą Chmurką


Włodzimierz Raszkiewicz