Kawałek świata i herbata

Prowadzi: 

21:19

środa,

06 listopada 2013

Anita Demianowicz - przepis na życie...

Zdjęcie otwierające ten post nie jest wytworem grafiki komputerowej. To miejsce które w swojej ostatniej podróży odwiedziła Anita Demianowicz. Zostało zrobione w Kanionie Antylopy w Arizonie. Ta rozmowa miała być o takich miejscach; Stanach, Parkch Narodowych i cudach tamtejszej przyrody. Włodek Raszkiewicz przyznaje, że wymknęła się spod kontroli. Stała się jak podróż w nieznane wywiadem wielowątkowym. Bohaterkę spotkania niektórzy ze słuchaczy "Kawłka Świata i Herbaty" mogą znać.


anita demianowicz w gwatemali


Anita Demianowicz była gościem Radia Gdańsk kilka miesięcy temu. Opowiadała o tym jak rzuciła korporację i rzuciła w nieznane. Wyjechała na pół roku do Gwatemali. 
Zwiedzała i uczyła się hiszpańskiego. Jak się okazuje Aniata ma ogromną słabość do podróży. Po Gwatemali były Bałkany z koleżanką na stopa, Azory oraz Madera z mężem i wspominane Stany.

anita demianowicz na szlakuNasza bohaterka przyznaje się też do innej słabości, bierze udział w konkursach w których można wygrać podróż lub pieniądze na eskapadę. Nie żadne tam smsowe siedemset ileś, tylko takie w których trzeba wykonać jakieś zadanie. 
Do USA pojechała wygrywając konkurs programu Discovery "Pogromcy mitów". Teraz ponownie wybiera się Ameryki Środkowej, bo udało jej się sfinansować wyjazd wygrywając rywalizację w konkursie serialu "Przepis na życie" emitowanego przez TVN.
Podróż to rzeczywiśćie jej przepis na życie, tylko co na to mąż gdy żony nie ma w domu przez pół roku. Bożydar odpowiada, że kobieta z którą jesteś musi być szczęśliwa.

Posłuchaj rozmowy o podróżniczym przepisie na życieWejdź na stronę internetową Anity Demianowicz, poczytaj jej blog z podróży.