Kawałek świata i herbata

Prowadzi: 

18:10

czwartek,

10 maja 2018

Nie wstydzi się swojego wieku. Trener osobisty Monika Dabkiewicz o metodzie dla dojrzałych kobiet

Powiedzieć ile ma lat to dla niej żaden problem. - Tak, jestem dojrzałą kobietą, mam 46 lat i nie rozumiem dlaczego mówienie o metryce to dla wielu kobiet jest jakiś problem. Monika Dabkiewicz jest trenerem osobistym, pracuje najczęściej z kobietami dojrzałymi. Na bazie swoich doświadczeń opracowała dla nich metodę FITzmiana.

Wszyscy wiedzą jak to zrobić żeby poczuć się lepiej we własnej skórze. Mniej i zdrowiej jeść oraz wprowadzić ruch do programu dnia codziennego. Dlaczego to jest takie trudne, skoro jest takie proste? Monika Dabkiewicz uważa, że nie potrafimy poradzić sobie z emocjami, rozpoznawać i nazywać. Od tego rozpoczyna zajęcia z dojrzałymi kobietami.

monika dabkiewicz 3Doskonale je rozumie. To poczucie wstydu na myśl o pójściu na jakieś zajęcia. Tam w szatni te doskonałe młode dziewczyny i Ty której ciało z wiekim nabrało krągłości. One właściwie niewiele muszą robić żeby denerwoać swoją sylwetką. Bo to irytujące , że trzeba oglądać te szczupłe dziewczyny w obcisłych strojach. Twoja wizyta na zajęciach fitness to pot, łzy i walka z wiatrakami. Praca przynosi trochę efektów, ale w końcu kolejny raz ją rzucasz i pozostaje Ci po czasie efekt jo-jo. 

STRONA MONIKI DOBKIEWICZ >>> KLIKNIJ TUTAJ

Niektórzy myślą że trener osobisty jest dla znudzonych snobek, które nie mają na co wydawać pieniędzy. Dobrze przecież pochwalić się wśród koleżanek posiadaniem własnego trenera. Nic bardziej mylnego. Taka osoba jak Monika Dabkiewicz jest przede wszystkim dla kobiet dojrzałych, osiągających zawodowy sukces, często zapracowanych, które potrzebują wsparcia do przeprowadzenia FITzmiany. 

"Kobiety w pewnym wieku potrzebują specjalnego traktowania. Ich ciała również. Koniec katowania się drakońskimi dietami i forsowania ćwiczeniami. Masz prawo być sobą taka jaka jesteś, ale jednocześnie powinnaś być zdrowa i piękna." - przeczytać można w zapowiedzi książki którą chce wydać Monika Dabkiewicz. Książka już jest napisana, niedługo w Internecie zacznie się zbiórka funduszy na jej wydanie. "Super Queensize - dojrzałe kobiety ćwiczą" ma się ukazać jesienią.  


Monika Dabkiewicz
Monika Dabkiewicz w rozmowie z Włodkiem Raszkiewiczem. Fot.RG

Włodzimierz Raszkiewicz