Kawałek świata i herbata

Prowadzi: 

18:10

wtorek,

03 kwietnia 2018

Szczera rozmowa z Dziewczyną Spłukaną o tym jak ważny jest wspierający facet i o podróży do 40 krajów świata

To opowieść o przemianie Dziewczyny Spłukanej w szczęśliwą podróżniczkę, blogerkę, mamę i żonę. Karolina Ponzo, kiedyś przedstawiała się właśnie jako Dziewczyna Spłukana i myślała, że z niej to dopiero życiowy nieudacznik. Miała biuro podróży do którego nikt nie zaglądał, była w ciąży gdy odszedł od niej facet, z mieszkaniem i pieniędzmi też było krucho.

karolina ponzo ksiązkaKiedyś pisała o sobie „Pierwsze co musicie o mnie wiedzieć, to że jestem życiową pokraką. Znacie ten typ postaci, którą wszyscy postrzegają jako uroczą niezdarę, nieustannie wpadającą we wszelkiego typu tarapaty? To właśnie ja. Wystarczy tylko odjąć przymiotnik„urocza”.”

Teraz jest inaczej. "Kiedy zakładałam tego bloga kilka lat temu, nienawidziłam własnej pracy, swojego życia i siebie samej. Pisałam o diecie, marzyłam o podróżach. Minęło sporo czasu zanim uświadomiłam sobie, że by cokolwiek się zmieniło muszę najpierw SPRÓBOWAĆ to zmienić. A po kolejnych porażkach próbować do skutku." Obecnie Karolina Ponzo zmieniła tytuł bloga na Podróże Karoliny Ponzo, żyje z pisania i podróżowania. (Odwiedziła 40 krajów) No i najważniejsze ma męża na którego może liczyć oraz córkę Miłkę, której może pokazać na żywo słonie w Tajlandii.

BLOG KAROLINY PONZO >>> KLIKNIJ TUTAJ


karolina ponzo
Karolina Ponzo z córką Miłką niedługo lecą do Andaluzji. Na podróż kupiły kilka przewiewnych sukienek, żeby zrobić ładne zdjęcia na bloga. Źródło:Podróże Karoliny Ponzo FB

Włodzimierz Raszkiewicz