Kawałek świata i herbata

Prowadzi: 

18:10

wtorek,

28 marca 2017

"Idź własną drogą" - Marek Kamiński w rozmowie z Joanną Podsadecką

"Idź własną drogą" to wywiad rzeka Joanny Podsadeckiej z Markiem Kamińskim. W szczerej rozmowie słynny podróżnik po raz pierwszy opowiada o swojej najważniejszej podróży. Ta wędrówka wiodła przez wiele kontynentów, ale nie widać jej na fotografiach. Jest to droga, która prowadzi do odkrycia tego, co w życiu najważniejsze, poza sukcesy i osiągnięcia.
Po latach poszukiwań zdobywca biegunów przekonuje, że zamiast kopiować życie innych, lepiej słuchać swojego serca by odkryć własną drogę. Nie warto też żyć przeszłością.

"Niektórzy chyba nie widzą, jak śmieszne jest domaganie się uwagi, ciągłych oklasków, bo kiedyś coś zaśpiewaliśmy, napisaliśmy, czy strzeliliśmy gola. Trzeba iść naprzód. Świat się nie zatrzymuje."

Marek Kamiński opowiada o projektach które przyniosły mu sławę, jak zdobycie dwóch biegunów w 1995 roku, ale też o mało medialnych przedsięwzięciach, dających jednak ogrom satysfakcji.

UWAGA!!! Spotkanie Joanny Podsadeckiej i Marka Kamińskiego z czytelnikami odbędzie się w środę 29.04.2017 w Empiku Galerii Bałtyckiej we Wrzeszczu o godzinie 18.00.

Włodzimierz Raszkiewicz