Kawałek świata i herbata

Prowadzi:  Super User

20:15

czwartek,

20 października 2016

Lepiej karmić żyrafę w Indonezji niż korzystać z toalety w Tokyo - opowiadają Nudoodporne

Nudoodporne.pl zapraszają przede wszystkim na warsztaty dla kobiet. Najczęściej takie, które mają podnieść ich poczucie wartości. Podobno kobiety celują w tym, żeby myśleć o sobie krytycznie. Kompleksy na punkcie wyglądu, zaradności i narzekanie na szarość codzienności to chleb powszedni Polek.

Katarzyna Dziwulska i Katarzyna Gapska zdecydowanie takie nie są. To raczej wulkany tryskające optymizmem, humorem, zaradnością. Pierwsza jest jest wizażystką i podobno o każdej kobiecie potrafi powiedzieć coś dobrego i nie są to tylko kurtuazyjne komplementy. Druga to fotograf, której Panie na tyle ufają, że pozwalają zrobić sobie odważne akty, podobno bardzo poprawiające samoocenę.

Dziewczyny (wraz z coachem Ewą Makowską) założyły stronę nudoodporne.pl, bo lubią się spotykać w rozwojowym kobiecym kręgu i zapraszają na różnorodne warsztaty, a szczególnie te zwiększające pewność siebie i swojej kobiecości.

Posłuchaj rozmowy o nudoodpornych.pl:NUDOODPORNE.PL ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC TUTAJ

A co z tymi tytułowymi japońskimi toaletami i tajskimi żyrafami? To co łączy obie Kasie to również pasja podróży. W rozmowie usłyszysz o ostatnim krótkim wypadzie Katarzyny Dziewulska do Tokyo i o tegorocznych rodzinnych wakacjach Katarzyny Gapskiej w Indonezji.
W.R.