Kawałek świata i herbata

Prowadzi:  Super User

21:05

wtorek,

19 maja 2015

Piotr Ławacz - coaching, co to takiego

Międzynarodowy Tydzień Coachingu odbywa się równocześnie na całym świecie. Jest to cykl spotkań dla szerokiego grona odbiorców promujący coaching jako ideę rozwoju osobistego oraz coaching w organizacjach (firmach i instytucjach) jako wsparcie nowoczesnego systemu zarządzania. Tylko czym jest ten coaching?

Gościem audycji jest Piotr Ławacz, jeden z organizatorów i wykładowców biorących udział w Tygodniu Coachingu w Trójmieście. Piotr Ławacz to dyrektor oddziału International Coach Federation Gdańsk-Trójmiasto. Coach i psycholog mówi czym coaching różni się od terapii psychologicznej. Jak wyglądają sesje z coachem i jakiego rodzaju szczęścia poszukują jego klienci. Na zakończenie mowa jest o pieniądzach i ich przecenianej roli w budowaniu szczęścia.

Posłuchaj rozmowy z Piotrem Ławaczem:

Tydzień Coachingu jest organizowany przez International Coach Federation (największą organizację coachingową liczącą ponad 25 tysięcy członków w kilkudziesięciu krajach świata. W Trójmieście zostaną przeprowadzone wykłady, warsztaty i indywidualne sesje coachingowe o tematyce związanej z wartościami coachingowymi ICF. Zaproszenie na Międzynarodowy Tydzień Coachingu, który odbędzie się w Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, kierowane jest do szerokiego grona odbiorców, a wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Szczegóły na stronie ICF Poland, kliknij tutaj.