Kawałek świata i herbata

Prowadzi: 

18:10

wtorek,

18 lutego 2020

W sukni za tysiąc złotych można wyglądać jak milion dolarów. Wkrótce pierwsze Targi Używanych Sukien Ślubnych

Czy panna młoda w sukni za tysiąc złotych może wyglądać jak milion dolarów? TAK - są o tym przekonane Joanna Zimakowska i Katarzyna Piasecka i organizują imprezę jakiej podobno jeszcze na Pomorzu nie było Targi Używanych Sukien Ślubnych. - Najtańsza suknia w salonie kosztuje ponad trzy tysiące złotych, zwykle dziewczyny decydują się na taką za pięć tysięcy - po co przepłacać, suknia raz użyta jest przecież zrobiona z materiałów najwyższej  jakości i wygląda obłędnie - dowodzą goście Włodka Raszkiewicza.

Sprzedam suknię ślubną - ogłoszeń o takiej treści na Pomorzu jest 5 tysięcy, w samym tylko Gdańsku 1,5 tysiąca. Jeśli ktoś chce kupić taką kreację ma wybór i problem. Jak tu jeździć i przymierzać jedną po drugiej. Dobrze żeby dużo ofert było w jednym miejscu. Pomyślały o tym Joanna Zimakowska i Katarzyna Piasecka i organizują pierwsze Targi Używanych Sukien Ślubnych. Wydarzenie będzie miało miejsce w Klubie Tanecznym SoSalsa przy ulicy Elektryków w Gdańsku 29 lutego w godzinach od 11.00 do 17.00.

TUTAJ SZCZEGÓŁY WYDARZENIA, STRONA ORGANIZATORÓW  >>> KLIKNIJ

Targi Używanych Sukien Ślubnych są anonsowane w następujący sposób: "Szukasz sukni ślubnej, ale masz ograniczony budżet? Nie masz czasu na przeglądanie setek aukcji na portalach z ogłoszeniami, a umawianie spotkań kończy się zazwyczaj fiaskiem? To wydarzenie jest dla Ciebie - przyjdź, przymierz suknie od kilkudziesięciu wystawców, porozmawiaj z doświadczonymi koleżankami o Twoim Dniu i znajdź swoją wymarzoną suknię nie wydając przy tym fortuny.

suknie 1
Wstęp dla Uczestniczek (przyszłych Panien Młodych) jest bezpłatny.

Oprócz sukien ślubnych czekają na Targach:

???? konsultacje z Pracownią Krawiecką
???? warsztaty „ABC Pierwszego Tańca” organizowane przez SoSalsa - Solidarity of Salsa
???? prelekcja i konsultacje z Wedding Planerką
???? prelekcja Klaudia Osiak fotograf „Jak wybrać idealnego fotografa?”
???? prelekcja blogerki Marty Sauer z Bridal blog "O czym warto pamiętać przy wyborze butów ślubnych?"
???? prelekcja DJa

suknie ślubne 2
Katarzyna Piasecka i Joanna Zimakowska z Włodkiem Raszkiewiczem w RG. Fot.RG


Włodzimierz Raszkiewicz