Gdynia Głowna Osobista

Prowadzi:  Piotr Jacoń

11:05

piątek,

29 czerwca 2018

Po Festiwalu Filmowym w Gdyni jej kariera nabrała rozpędu. Agnieszka Suchora zdradza nam, gdzie teraz zagra

Najlepsza wnętrzarka wśród aktorek, najlepsza aktorka wśród wnętrzarek. Agnieszka Suchora była gościem Gdyni Głównej Osobistej.

"Cicha noc" zebrała świetne recenzje po premierze podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Dzieło Piotra Domalewskiego okazało się kołem napędowym Agnieszki Suchory. Za rolę w "Cichej nocy" dostała Orła. Teraz zbiera tego żniwa. O to, jak film wpłynął na jej karierę, pytał Piotr Jacoń.

 


- Bardzo się cieszę, bo wygląda na to, że będę współpracować ze Studiem Munka. Mam tam dużą rolę w krótkim metrażu - w "trzydziestce" - reżyserowanym przez Olgę Bołądź. I to właściwie już niedługo. Wygląda też na to, że już nic się nie zmieni i będę grała u Pasikowskiego w jego najnowszym filmie o Janie Nowaku Jeziorańskim. Jest jakiś projekt na jesień, jestem w próbach do Teatru Telewizji, który będzie kręcony pod koniec sierpnia i po drodze dwa seriale... - wyliczała.

W rozmowie także o tym, jak ważne było było dla aktorki dorastanie w Gdańsku i o spotkaniu z pewnym znanym księdzem w Sopocie.