Dobrze mieszkaj

Prowadzi:  Iwona Wysocka

13:05

czwartek,

23 marca 2017

Promocja młodych polskich architektów. Przed nami Yellow Week i otwarcie Galerii City Meble

Yellow week to impreza odbywająca się w dniach 23-30 marca w Galerii City Meble, powstające na miejscu byłego Top Shopping w Gdańsku Wrzeszczu. Z tej okazji gośćmi Iwony Wysockiej byli Marianna Grzywaczewska, organizatorka targów designu Bakalie oraz Marek Bogacki, dyrektor zarządzający Galerii City Meble.

Zobacz zdjęcia z przebudowy centrum meblowego:Na terenie obiektu trwają ostatnie prace wykończeniowe. Salony wciąż są wyposażane w asortyment, a ekipa budowlana będziemy pracować do ostatniej chwili.

- Przebudowa budynku zawsze jest trudniejsza niż postawienie nowego od podstaw. Zdarzały się niespodzianki, ale już mogę stwierdzić, że nasz zespół świetnie sobie z tym poradził - mówił Marek Bogacki. - Co do festiwalu designu, jest on dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta. To też dobre uczczenie rozpoczenia wiosny. Chcemy inspirować do zmiany spojrzenia na otaczającą rzeczywistość i do zmian w swoim otoczeniu. Pokażemy jak aranżować wnętrza w sposób estetyczny i nowatorski. Przecież to nasze pomieszczenia świadczą o komforcie życia.

Zobacz Galerię