AutoCooltura

Prowadzi:  Magda Manasterska i Ewelina Potocka

13:20

czwartek,

19 listopada 2020

Mogą być ładne, ale muszą być przede wszystkim praktyczne. Z jakich gadżetów w podróży korzystają kobiety?

W kolejnej odsłonoe audycji podjęliśmy temat samochodowych udogodnień, skupiając się w szczególności na kobiecych potrzebach. Bo, jak już w programie mówiliśmy, kobiety też lubią jeździć! A jakich gadżetów używają w swoich autach? Na ten temat rozmawiały Ewelina Potocka oraz Magda Manasterska.

- Jestem pewna, że wiele pań się ze mną tutaj zgodzi. Do tej pory nie znalazłam gadżetu, który pozwoliłby z tą przypadłością walczyć. Jeżeli masz samochód z manualną skrzynią biegów i sprzęgło - kończysz z obdrapanym butem - mówi Ewelina Potocka. - W internecie zamówiłam specjalne nakładki zapinane na rzepy. Straszliwe utrudnienie życia. Przed każdą jazdą musisz ten kapturek założyć. T rzeczywiście działa, ale, niestety, lenistwo wygrywa - dodaje.

 

- Bardzo mnie intryguje, dlaczego wszystkie gadżety dla kobiet są różowe. Jak szukasz czegoś w internecie, to wszystko jest w tym kolorze. Najlepiej jeszcze pluszowe - mówi Magda Manasterska. - Mam wrażenie, że służą tylko do ozdoby, nie wyobrażam sobie jechać zimą z tylnym napędem i różowym futerkiem. Trzeba jakoś panować nad autem - dodaje.