Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Sebastian Kwiatkowski i Ewelina Potocka

19:00

Kończymy środowego Autopilota!

Dziękujemy za wszystkie informacje z pomorskich dróg. Na kolejne czekamy już jutro od 6 rano!

17:30

Wypadek na Trakcie św. Wojciecha

Wypadek na Trakcie św. Wojciecha przy hotelu Zatoka. Korek w stronę Pruszcza dopiero się zaczyna. Karetki i policja dopiero jadą - pisze pani Daria.

16:32

Obowodnica w kierunku Gdyni stoi od Matarni.

Korek na Obwodnicy na pasie w kierunku Gdyni utrzymuje się. Pani Kasia pisze, że na lewym pasie stuknęły się tu Volvo i BMW. Na miejscu jest policja. Zator zaczyna się zaraz za Karczemkami i ciągnie za Matarnię.

16:15

Znów ciasno przy centrach handlowych

Jeśli chodzi o Matarnię i centrum handlowe, tutaj duży ruch na wszystkich dojazdowych uliczkach. W związku z przestojem na Obwodnicy na pasie w kierunku Gdyni, trudno też wjechać do centrum handlowego na Matarni z Obwodnicy z pasa w kierunku Gdyni. W Gdańsku chwilę poczekać trzeba też na Świetokrzyskiej od Havla do Niepołomickiej.

Korkuje się też wyjazd ul. Przywidzką z centrum handlowego na Szadółkach do Jabłoniowej.

Dojazd do Galerii Bałtyckiej też ciasny, szczególnie na tylnych uliczkach.

15:56

Lekkie spowolnienie na Obwodnicy między Matarnią a Osową

Lekkie spowolnienie na Obwodnicy Trójmiasta między Matarnią a Osową na pasie w kierunku Gdyni. Jak pisze pani Magda za Matarnią holują się dwa auta i z tego powodu mamy tutaj spowolnienie. Z kolei na wysokości Osowej TIR złapał gumą, a na jezdni leży kawałek opony, na co należy uważać.

14:31

Spowolnienie w Zblewie na DK 22

Słuchacz informuje o utrudnieniach na drodze krajowej nr 22. W Zblewie mamy ruch wahadłowy, bo - jak wyjaśnia słuchacz - drogowcy instalują bariery energochłonne. Trzeba liczyć się z tym, że czekamy tu około 15-stu minut.

14:31

Duży korek w Pruszczu Gdańskim w kierunku Tczewa

Zibi napisał, że na drodze krajowej nr 91 korek od Urzędu Miasta w stronę Tczewa.

08:54

Na Sucharskiego już bez korków

Po trzech godzinach odpuścił niemal zupełnie korek na Trasie Sucharskiego między mostem wantowym a ulicą Kontenerową w stronę Tunelu pod Martwa Wisłą.

07:36

Wzmożony ruch w Chwaszczynie

Dopiero teraz obudziło się Chwaszczyno. Kierowcy dojeżdżający w stronę Gdyni muszą liczyć się z prawie kilometrowym spiętrzeniem.

07:36

Już 3 kilometrowy korek na Trasie Sucharskiego

W stałej formie korek na Trasie Sucharskiego w Gdańsku. W drodze do Tunelu pod Martwą Wisłą stoimy od mostu wantowego. To 3-kilometrowa kolejka.  Zator ciągnie się do ulicy Kontenerowej. Stoją w niej ciężarówki czekające na ładunek w porcie. Państwo dodają, że przy wietrznej pogodzie terminal wstrzymuje pracę. Stąd kłopot.

06:18

Kolejka na Trasie Sucharskiego w Gdańsku

Ponad kilometrowy korek na Trasie Sucharskiego w Gdańsku. Utrudnienia dotyczą jezdni w stronę Tunelu pod Martwą Wisłą.  Na prawym pasie przed skrętem w ulicę Kontenerową stoi kolejka ciężarówek. Lewy pas jest przejezdny ale uważać warto.

06:07

Spokojnie na drogach

Dobre warunki jazdy na pomorskich drogach. Wiatr się powoli uspokaja.  Jezdnie przewietrzone a więc i suche. Padać nie będzie. Drogi puste, co potwierdzają państwo w smsach:

"Dzisiaj znowu bardzo przyjemnie na drodze, jeszcze mało samochodów a pomimo niskiej temperatury Obłuże 2°C Spacerowa 1 'C, droga sucha i jedzie się bardzo przyjemnie" - pozdrawia Pani Agata.

Pan Adam pisze: "Przejazd z Suchanina do Sopotu ulicami Schuberta, Sobieskiego, Wyspiańskiego, Legionów, Rzeczypospolitej, Chłopską, Gospody, Łokietka do 3 maja bez utrudnień"

"Spacerowa pusta w dwie strony potem Obwodnica do Chyloni też pusto"- Marek

06:07

Rozpoczynamy środowego Autopilota!

W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.