Autopilot Radia Gdańsk

14:00

Wypadek w Starogardzie Gdańskim - utrudnienia

Jak informują strażacy - przed godziną 14 na ulicy Skarszewskiej w Starogardzie Gdańskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo, na miejscu są 3 zastępy straży pożarnej. Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia.

19:08

Kończymy relację z pomorskich dróg

Spokojnego wieczoru! Kolejna relacja już jutro po 6.

17:32

Kłopoty na Łostowickiej w górę

Korek zaczyna się od Rakoczego. Wszystko przez to, że na górze Łostowickiej jest kolizja.

16:15

Gęsto na krajowej 7 w stronę Warszawy

Powoli toczymy się od zjazdu z południowej obwodnicy Gdańska. Przed Cedrami tracimy około 25 minut - wylicza nasz słuchacz Łukasz. Poleca objazd przez Wocławy i Cedry Wielkie.

15:49

Utrudnienia w tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku

Zamknięty jest prawy pas w kierunku Marynarki Polskiej - trzeba uważać. Ruch w kierunku krajowej 7 odbywa się bez zakłóceń.

15:01

Zmiany na Niepołomickiej w Gdańsku

Odcinek od ul. Przebiśniegowej do ul. Srebrnej jest w remoncie. W związku z tym na odcinku objętym przebudową wprowadzono ruch jednokierunkowy w stronę ul. Starogardzkiej.  Objazd do ulicy Świętokrzyskiej - ulicami Srebrną i Kampinoską. Zakończenie tego etapu robót przewidywany jest na czerwiec br.

14:27

Objazdy w Kościerzynie

Zamknięta jest ulica Piechowskiego za skrzyżowaniem z Małcużyńskiego. Objazd wyznaczono przez Głogową i Hallera. Na Kościuszki obowiązuje ruch wahadłowy. Trwa tam budowa obwodnicy miasta.

08:58

Potrójne problemy na A1

Krzysiek ostrzega przed kłopotami na autostradzie A1. Przy 31 kilometrze w stronę Gdańska na lewym pasie stoi rozbite auto. Na prawym skrajnym, uszkodzona ciężarówka. Warto zwolnić. Tak samo jak na 111 kilometrze w stronę Łodzi, gdzie rano była kolizja. Jeszcze jedna informacja z kujawsko - pomorskiego odcinka A1. Na 198 kilometrze w stronę Gdańska przejazd jest zwężony za sprawą uszkodzonej ciężarówki na lewym pasie

08:53

Dachowanie na Słowackiego w Gdańsku

Utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego w Gdańsku. Jak mówią państwo na jezdni do obwodnicy, za sklepem z motocyklami dachował samochód osobowy. Prawdopodobnie dwie osoby zostały ranne - mówią strażacy. Korek w górę niewielki. W dół czekamy od dawnego, dolnego fotoradaru.
slowackiego2003Fot. Słuchacz Radia Gdańsk

07:53

Bez świateł na Morenie

Duże utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulicy Rakoczego i Jaśkowej Doliny w Gdańsku. Jak mówi pan Tomasz nie działa tam sygnalizacja świetlna. Biorąc pod uwagę, że na skrzyżowaniu są też tramwaje - jest gorąco.

07:18

Remont na Niepołomickiej

Proszę pamiętać o zaczynającym się dziś remoncie ulicy Niepołomickiej w Gdańsku. Między Przebiśniegową a Srebrną ruch będzie jednokierunkowy do Starogardzkiej. Objazd do ulicy Świętokrzyskiej - ulicami Srebrną i Kampinoską.

06:56

Plama oleju na trasie do Tczewa

Ważne ostrzeżenie, z krajowej 91 od Pana Janka. Na jezdni do Tczewa od okolic Pszczółek jest plama oleju.  Nie widać jej  z pozycji kierownicy. Czuć niestety w razie hamowania. Strażacy o problemie wiedzą.

06:55

Coraz większy ruch na zjazdach z Obwodnicy Trójmiasta

Kowale do obwodnicy stoją. Armii Krajowej zatkana do Łostowickiej. Nieźle trzyma się Słowackiego. Zator na razie od dawnego, dolnego fotoradaru. Spacerowa zwalnia jest znośnie. Chwaszczyńska i Chwarznieńska w Gdyni odpoczywają.

06:36

Rozkręca się poranny szczyt

Przed Żukowem kolejka już od wyjazdu ze Smołdzina. Wyraźne spowolnienie także w Leźnie. Z Różyn przez Łęgowo do Pruszcza Gdańskiego też już jedzie się powoli.
Na północy lekko korkuje się Morska od Rumi przy Chylońskiej.

06:02

Rozpoczynamy poniedziałkowego Autopilota!

05:13

Problemy na autostradzie A1

Utrudnienia w ruchu na kujawsko - pomorskim odcinku autostrady A1. Na 110 kilometrze w stronę Łodzi samochód ciężarowy uderzył w bariery. Zamknięty jest lewy pas między węzłami w Grudziądzu i Lisewie.