Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Sebastian Kwiatkowski i Grzegorz Armatowski

19:07

Kończymy Autopilot. Spokojnego wieczoru!

Kolejna relacja już jutro o 6.

17:48

Kolizja w Gdańsku Oliwie, w stronę Sopotu

Do stłuczki doszło na Grunwaldzkiej, na wysokości salonu samochodowego. Jak informuje pani Alina, na lewym pasie zderzyły się trzy samochody. Przejazd w stronę Sopotu możliwy jest tylko jednym pasem.

17:18

Utrudnienia w ruchu na obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni

Kawałek przed Owczarnią, na lewym pasie zderzyły się trzy samochody. Ruch w miejscu wypadku mocno utrudniony. Korek zaczyna się przed zjazdem na Słowackiego.

16:30

Wypadek w Gdyni

Na skrzyżowaniu Kieleckiej z Witomińską przewrócił się motocyklista. Są utrudnienia w ruchu.

15:24

Wciąż kłopoty na Hallera w Gdańsku

Przy skrzyżowaniu z Grudziądzką TIR zderzył się z tramwajem linii 3. Trzy osoby zostały ranne, trwa akcja strażaków i policjantów. Ruch jest mocno utrudniony.

14:27

Groźny wypadek na Hallera w Gdańsku

Przy skrzyżowaniu z Grudziądzką, samochód ciężarowy zderzył się z tramwajem. Według wstępnych ustaleń trzy osoby są ranne. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Tramwaj wykoleił się, więc utrudnienia w ruchu potrwają długo. Był to tramwaj linii 3. Wprowadzono zastępcze autobusy.

14:00

Zmiany w Gdańsku Oliwie

W związku z przebudową sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej od dziś są zmiany organizacji ruchu. Chodzi o odcinek od ul. Droszyńskiego do ul. Beniowskiego. Wprowadzono tam ruch jednokierunkowy w kierunku Al. Grunwaldzkiej. Objazd odbywa się ulicami Droszyńskiego, Krzywoustego, które na czas objazdu będą ulicami jednokierunkowymi i ulicą Beniowskiego. Nie można skręcić z ulicy Sambora w lewo w Krzywoustego. Autobusy komunikacji miejskiej kursują zgodnie z wytyczonymi objazdami.

10:50

Duży korek na Spacerowej w Gdańsku. Znamy przyczynę

Zepsuty autobus i ruch wahadłowy na Spacerowej w Gdańsku. Jak poinformował słuchacz, korek w stronę Oliwy sięga już obwodnicy. Jeżeli nie chcecie utknąć w korku, omijajcie ten zjazd z obwodnicy

09:00

Potrącenie rowerzystki w Rumi. Będą problemy przy Wieżycy

Możliwe niewielkie utrudnienia w ruchu na ulicy I Dywizji Wojska Polskiego w Rumi. Samochód osobowy potrącił tam rowerzystkę. Kierująca jednośladem została odwieziona do szpitala. Akcja na miejscu trwa.

Zakończyła się akcja strażaków w miejscu kolizji ciężarówki na krajowej 20 w Rybakach koło Wieżycy. Rano do rowu wpadł TIR. Akcja wyciągania odbędzie się w ciągu dnia. Wtedy ruch chwilowo może być zablokowany.

08:15

Sporo dzieje się na drogach Pomorza

Narzekają państwo na korek do Straszyna od wiaduktu Obwodnicy Południowej. Przed Żukowem około kilometrowe korki ze wszystkich stron.

Na zjazdach z obwodnicy korki w pełni: Armii Krajowej i Kartuska stoją od Jabłoniowej. Słowackiego od dawnego, dolnego fotoradaru. Spacerowa do Oliwy i Chwaszczyńska przez gdyńskie Karwiny nadal toczą się powoli.
Nie chce odpuścić Chwarznieńska. Korek nadal od węzła obwodnicy do Witomina.

W korku i to sporym stoją też kierowcy w Kartuzach. Na ulicy Wzgórze Wolności od strony Sierakowic - dwukilometrowa kolejka. W tym świetle Kościerzyna wypada niemal idealnie.

07:07

TIR w rowie, w Wieżycy

Poważnie wyglądająca kolizja na krajowej 20, na wysokości Wieżycy. Jak mówi pan Wojtek do rowu wpadła tam ciężarówka. Nikomu nic się nie stało. Strażacy są na miejscu ale jak zapewniają, przejazd jest niemal nieutrudniony.

06:54

Poranne korki przede wszystkim w Gdańsku

Piszą państwo o 500 metrowym korku w Żukowie od strony Kościerzyny. Od strony Kartuz kolejka dwukrotnie dłuższa. Stoimy też w Leźnie przed Kokoszkami. Dalej na Armii Krajowej już bez taryfy ulgowej. Kolejka do Łostowickiej zaczyna się przy Jabłoniowej. O wiele spokojniej na Słowackiego i Spacerowej. Gdyńskie zjazdy z obwodnicy śpią.

06:39

Śnieżyca w okolicy Lęborka

Mosty  - Lębork sypie śnieg i bardzo szybko robi się biało - pisze pani Teresa.

06:17

Wypadek na A1 w Nowych Marzach

Problemy na kujawsko-pomorskim odcinku autostrady A1. Jak piszą drogowcy o 5:41 na 90 kilometrze trasy w stronę Gdańska samochód uderzył w bariery. Zamknięty jest pas awaryjny i wolny w drodze z Grudziądza do Nowych Marzów.