Autopilot Radio Gdańsk. Prowadzą Sylwester Pięta i Sebastian Kwiatkowski

19:16

Kończymy naszą relację z pomorskich dróg

To już koniec naszej relacji z dróg Pomorza. Na kolejne raporty Autopilota zapraszamy już w środę od godz. 5:00

18:53

2-3 minuty stania przed bramkami A1

Niedzielne pustki na drogach miasta. Wzmożony ruch widać na trasach. Tak jest między innymi na krajowej siódemce. Rozkopany i zwężony odcinek z Nowego Dworu Gdańskiego do Cedrów Małych nadal pokonujemy wyraźnie wolniej niż zazwyczaj.

Ciasno chwilami też na autostradzie A1. Przed bramkami wyjazdowymi w Rusocinie postoimy 2-3 minuty. Na trasie wszystko w porządku. Drogowcy gotowi też na spadek temperatury poniżej zera. W tym rejonie padać jednak nie powinno.

17:09

Zatkana Słowackiego w górę

Uwaga, zakorkowany jest górny odcinek ulicy Słowackiego w Gdańsku. Jak pisze pan Tomek, przed wyjazdem z lasu na lewym pasie stoi uszkodzony samochód. Korek ciągnie się niemal od Niedźwiednika.

16:55

Pożar samochodu na Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni

Uwaga na Obwodnicę Trójmiasta przed Węzłem Kack, w stronę Gdyni. Na poboczu stoi mocno dymiący się samochód osobowy. Korków nie ma ale uważać warto - mówi pan Piotr.

16:50

Stłuczka na światłach w Tczewie

Pan Wojtek ostrzega przed problemami na ulicy Gdańskiej w Tczewie. Na wysokości kościoła bus nie wyhamował przed światłami i uderzył w tył samochodu osobowego.

16:41

Spokojnie w Trójmieście. Duży ruch na dojazdach

Na dojazdach do obwodnicy nie utkniemy na dłużej ani na Armii Krajowej ani alei Żołnierzy Wyklętych. Tu kolejka przede wszystkim na odcinku do Chrzanowskiego.
W Gdyni pusta Sopocka. Wielkopolska stoi od okolic Spokojnej. W formie jedynie Małokacka. Ta droga funduje nam korek od Olimpijskiej.

Na Obwodnicy Trójmiasta trzy małe spowolnienia. Przed wyjazdem na Morską w Chyloni. Na nitce do Pruszcza Gdańskiego zwalniamy przed Kowalami i Straszynem.

Duży ruch powoduje korki na rozkopanej siódemce od Nowego Dworu Gdańskiego do miejscowości Cedry Małe. Wyraźnie zwalniamy też w Gościcinie, w kierunku Wejherowa gdzie przejazd utrudnia ciężarówka.

16:09

Dotkliwe zwężenie w Gościcinie

Utrudnienia na krajowej szóstce w Gościcinie. Jak pisze pan Marek na poboczu ruch utrudnia zepsuta ciężarówka. Auta osobowe przejeżdżają swobodnie. Ciężarówki mają problem z ominięciem z powodu sąsiedniej wysepki na środku jezdni.

15:53

Wypadek koło Człuchowa

Uwaga na miejscowość Wyczechy w powiecie człuchowskim, między Czarnem a Barkowem. Na skrzyżowaniu z drogą gminną zderzyły się dwa samochody. Trzy osoby zostały ranne.

15:21

Pożar przy Matemblewskiej w Gdańsku

Możliwe problemy z przejazdem w rejonie ulicy Matemblewskiej w Gdańsku. Jak mówią strażacy płonie tam dom jednorodzinny. Ogień objął całe poddasze. Mieszkańcy na szczęście się ewakuowali ale sytuacja nie jest opanowana. Z żywiołem walczy sześć zastępów ratowników.

14:47

Śnieżyca na Obwodnicy Trójmiasta

Dość niespodziewane problemy na Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni. Jak pisze Krzysiek w rejonie węzła Kack dość intensywnie pada śnieg. Oczywiście szybko się topi ale widzialność skutecznie utrudnia.

14:22

Stłuczka na Trakcie Konnym w Gdańsku

Utrudnienia w ruchu na Trakcie Konnym w Gdańsku.  Na jezdni do centrum, przy Chodowieckiego, to tuz przed Placem Zebrań Ludowych była stłuczka. Przejazd jest zwężony. Tworzy się korek - ostrzega Pani Ola.

12:43

Zamknięty pas w tunelu pod Martwą Wisłą

- Prawy pas w kierunku Trasy Sucharskiego w tunelu pod Martwą Wisłą zamknięty z powodu zdarzenia drogowego - informuje operator tunelu.

07:46

Korek przed rondem w Żukowie

Żukowo od strony Kościerzyny korkuje się na wysokości cmentarza - ostrzega pan Tomek. Poza tym miejscem na pomorskich drogach nie ma żadnych kłopotów.

07:36

Spokojny poświąteczny wtorek

Na drogach bardzo spokojnie, nie ma żadnych utrudnień. - Jeździ się po prostu przyjemnie - piszą nasi słuchacze.

06:00

Rozpoczynamy poniedziałkowego Autopilota!