Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Sebastian Kwiatkowski i Grzegorz Armatowski

19:12

Kończymy relację z pomorskich dróg

Życzymy bezpiecznych powrotów do domów!

17:54

Wciąż ciasno w centrum Gdańska

Powoli jedziemy ulicami 3-go Maja do Armii Krajowej oraz przez Błędnik, Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie do Huciska. Na szczęście Podwale Przedmiejskie już odpuściło.

16:53

W Gdyni także trzeba stać w korkach

Kielecka, Małokacka stoją na całej trasie przed Witominem. Gęsto jest też na Morskiej od dworca PKP do Estakady Kwiatkowskiego. Sama Kwiatkowskiego też stoi od Kontenerowej do Dąbka.

15:48

Korki opanowały Wrzeszcz i dojazd na Morenę

Państwo piszą, że gigantyczny korek mamy na Smoluchowskiego. Jarowa jest teraz jednokierunkowa i w związku z tym wszystko w tych okolicach stoi. Na Do Studzienki i Traugutta też spore problemy. Trzeba stać w gigantycznym korku w stronę Moreny.

14:45

Kolejna awaria sygnalizacji świetlnej w Gdańsku

Tym razem na Przymorzu, na skrzyżowaniu Kołobrzeskiej, Chłopskiej i Rzeczpospolitej. Spore zamieszanie w tym miejscu - pisze pod 603060606 pani Marzena.

14:19

Sygnalizacja we Wrzeszczu naprawiona

Dobre wieści od policjantów. Sygnalizacja przy Galerii Bałtyckiej na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej z Aleją Żołnierzy Wyklętych naprawiona. Ruch odbywa się już normalnie.

14:00

Nie działają światła we Wrzeszczu

Chodzi o skrzyżowanie Grunwaldzkiej z Aleją Żołnierzy Wyklętych. Tam wcześniej była kolizja, zderzyły się cztery samochody, jedno z nich wpadło na sygnalizację świetlną. Ruchem w tym miejscu kierują policjanci.

08:57

Problemy z kursowaniem pociągów SKM

Państwo informują o problemach związanych z kursowaniem Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście. Część pociągów dojeżdża do celu z nawet kwadransowym opóźnieniem. Jak mówią kolejarze, to efekt prac na torach między Gdynią i Rumią.

Przed ósmą do incydentu doszło też na przystanku Sopot Wyścigi. Podczas postoju pociągu podróżny wpadł między skład i peron. Z potłuczeniami został zabrany przez załogę pogotowia. Według kolejarzy po 9:00 sytuacja na torach powinna wrócić do normy.

08:55

Wypadki na Oruni i w Radziejewie

Utrudnienia w ruchu na Trakcie Świętego Wojciecha w Gdańsku. Na wysokości Oruni Gościnnej w stronę centrum zderzyły się dwa auta  - piszą państwo.

Problemy też na drodze gminnej w miejscowości Radziejewo koło Zblewa. Na trasie po 8 rano dachował samochód dostawczy. Jedna osoba została ranna. Na miejscu pracują trzy zastępy strażaków.

08:13

Smoluchowskiego i Jarowa od dziś jednokierunkowe

Przypominamy, że obowiązują już zmiany organizacji ruchu w rejonie dojazdu do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Ulica Smoluchowskiego na leśnym odcinku jest jednokierunkowa od Cygańskiej Góry do Jarowej. Do ulicy Sobieskiego zjechać można natomiast jednokierunkową Jarową w dół.

08:07

Awaria i korki na obwodnicy

Chwilowe utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta przez Kackiem, w kierunku Gdyni już za nami. Jak mówi pan Grzegorz w okolicach wiaduktu przy Źródle Marii laweta zabiera uszkodzone auto. Akcja ruchu nie utrudnia.

07:26

Rosną korki na zjazdach z Obwodnicy Trójmiasta

Coraz trudniej zjechać ulicą Słowackiego do Gdańska Wrzeszcza. Na podróż od okolic połowy leśnego odcinka około 10 minut trzeba sobie zarezerwować.

Myśliwska stoi od stawu - dodaje Zibi.

Na alei Armii Krajowej korek niepodzielnie rządzi już od Jabłoniowej. Havla stoi niemal od Wilanowskiej.

Małomiejska w drodze z Górnej Oruni zatrzymuje się tuż za stacją paliw.

Spacerowa niczym nie zaskakuje. Jedzie się po prostu powoli.

Na Chwarznieńskiej kolejka ciągnie się niemal od obwodnicy aż do Witomina.

07:00

Awaria tramwaju na Przeróbce

Przez chwilę były problemy z kursowaniem tramwajów na gdańskiej Przeróbce. Awaria jednego ze składów trwała kilka minut. Na trasie do centrum mogą być opóźnienia.

06:35

Coraz wyraźniejsze korki na drogach dojazdowych do Trójmiasta

Przed Leźnem w drodze z Żukowa do Gdańska wyraźnie zwalniamy. Na alei Armii Krajowej tego korka jeszcze nie widać.

Stoimy też na kilometrowym odcinku krajowej 20 przed Miszewem w stronę Gdyni.

W samej Gdyni Morska od Rumi jedynie spowalnia.

Zjazdy z Obwodnicy Trójmiasta jeszcze dają szansę na sprawny przejazd.

05:50

Rozpoczynamy poniedziałkowego Autopilota!