Wtorkowy Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Ewelina Potocka i Sebastian Kwiatkowski

19:05

Kończymy wtorkowego Autopilota

Dziękujemy za wszystkie nadesłane informacje z dróg Pomorza. Na kolejną relację zapraszamy jutro po godzinie 6.

17:15

A1 pod Toruniem odblokowana

Dobre wiadomości od drogowców z autostrady A1. Po ośmiu godzinach udało się odblokować wjazdy na trasę, na węźle Lubicz koło Torunia. Od 8:50 trasy od Torunia i Warszawy były zamknięte po tym jak przewróciła się tam cysterna z paliwem.

16:55

Wciąż wiele spiętrzeń w Trójmieście

Na obwodnicy przy Kowalach korków już nie ma ale dojazd od Kolbud nadal zatkany. Kolejka ma jeden kilometr. Kilkaset metrów na kolejka na końcu Obwodnicy Trójmiasta przed Morską w Gdyni Chyloni.

Wśród dojazdów do obwodnicy od strony głównych arterii omijać warto drogi prowadzące do Witomina i Karwin. Gdzie nie wjedziemy około kwadransa trzeba będzie stracić.

Na głównych arteriach nadal ciasno z obu stron Grunwaldzkiej we Wrzeszczu.

Centrum Gdańska w kierunku Orunii stoi od Błędnika.

16:08

Ciasno ale bez niespodzianek na drogach Trójmiasta

Najwięcej kłopotów jest w Gdyni. Małokacka i Kielecka do Witomina stoją.
Przed Karwinami Wielkopolska zatkana od Spokojnej. Gorzej na Sopockiej, gdzie zatrzymujemy się jeszcze przed zakrętami w lesie.
Cierpliwość przyda się jadącym do Obłuża i Pogórza. Ten korek ciągnie się niemal od ulicy Janka Wiśniewskiego. Sąsiednia Hutnicza zatkana w obu kierunkach.

Przez Sopot powoli jedziemy tylko w stronę Gdyni.

W Gdańsku ani Spacerowa, ani Słowackiego, ani Armii Krajowej nie narażają nas na bardzo długi postój.
Zdecydowanie wolniej jedzie się Świętokrzyską przez Południowy Gdańsk w stronę Kowal. Dojazd do tych ostatnich stoi jeszcze przed rondem w drodze do Jankowa.

15:38

Wypadek na Przymorzu

Utrudnienia koło Galerii Przymorze w Gdańsku. Jak pisze pan Łukasz na rogu Chłopskiej i Obrońców Wybrzeża zderzyły się dwa auta. Jedna osoba wymagała pomocy medyków. Akcja na miejscu trwa.

15:27

Długi korek przed Miszewem

Nie daje spokoju kierowcom krajowa 20 z Chwaszczyna do Żukowa. Przed światłami w Miszewie kolejka ma około dwóch kilometrów. Wyjątkowo długa i wyjątkowo powolna  - żalą się kierowcy. Drogowcy jadą na miejsce sprawdzić co się dzieje.

14:24

Koniec problemów na trasie 91 koło Tczewa

Dobre wiadomości już z krajowej 91 w Czarlinie koło Tczewa. Droga po wypadku z około południa jest już odblokowana.

13:22

Jedna osoba ranna w wypadku w Czarlinie

Wiemy już więcej na temat wypadku w Czarlinie. Brały w nim udział samochody osobowe marki Renault Thalia, Fiat Panda i Dacia Duster. Poszkodowana z Renault została zabrana przez ZRM do szpitala w Tczewie. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Fot. Straż pożarna

IMG-20170411-WA0008

Resized IMG-20170411-WA0002

12:03

Poważny wypadek na krajowej "91" koło Tczewa

Wypadek na drodze krajowej 91 w Czarlinie koło Tczewa. Pod wiaduktem zderzyły się 3 samochody osobowe, jedna osoba jest zakleszczona w aucie. Na miejsce jedzie straż pożarna. Prawdopodobnie będą objazdy.

11:32

Policja i straż pożarna zablokowała jeden pas na obwodnicy

Wjeżdżając na obwodnicę od ul. Morskiej w Gdyni musimy być przygotowani na utrudnienia. Jak informuje nas pani Monika, w tamtym miejscu auto wjechało w barierki, na miejscu jest już policja i straż pożarna. Zablokowany jest lewy pas w kierunku Gdańska. Przypomnijmy, że wcześniej informowaliśmy o prawdopodobnym zderzeniu dwóch aut w tym miejscu.

11:24

Kolizja w centrum Gdańska

Dwa auta zderzyły się przy Zieleniaku w centrum Gdańska. Jak informuje nas pan Michał "jedno mocno dostało". Mogą być utrudnienia w stronę Wrzeszcza.

11:11

Kolizja dwóch aut na Obwodnicy Trójmiasta

Jak informuje nas pan Henryk, przy zjeździe z obwodnicy na ulicę Morską w Gdyni doszło do kolizji dwóch aut. - Za chwilę będą korki w kierunku Gdańska - ostrzega.

07:46

Z Gdańska do Kowal w większym towarzystwie

Przynajmniej 10 minut podróżuje się teraz z Gdańska do Kowal, a konkretnie chodzi o odcinek od zbiornika retencyjnego na Zakoniczynie do Starowiejskiej w Kowalach.

07:31

Sznurek aut na DK 91 w kierunku Obwodnicy

Poranny zator na drodze krajowej nr 91 zaczyna się jeszcze przed Łęgowem i ciągnie do ronda w Rusocinie. W tej chwili podróżuje się tędy około 8-miu minut.

07:18

Ciasno do ronda w Chwaszczynie

Dojazd do Chwaszczyna z dużym zatorem na krajowej 20-tce od Tuchomia do chwaszczyńskiego ronda czekamy około 10-ciu minut. Około 8-miu toczymy się zaś od ronda w Karczemkach.

06:47

Uwaga na silne podmuchy wiatru!

"Trasa Sucharskiego w stronę Obwodnicy i dalej do A1 bez problemu. Uwaga na silne podmuchy wiatru" - ostrzega pan Jacek.

06:00

Rozpoczynamy wtorkowy Autopilot!