Poniedziałkowy Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Sebastian Kwiatkowski i Daniel Wojciechowski

19:26

Kończymy poniedziałkowego Autopilota!

Życzymy bezpiecznych powrotów do domów!

19:25

Koniec utrudnień po wypadku na Hucisku

Po zderzeniu nie ma ani śladu, gdańskie Hucisko jest już przejezdne.

18:49

Wypadek na Hucisku

Doszło do zderzenia dwóch samochodów na Hucisku, na miejsce jadą strażacy. Z pojazdów wyciekł olej. Mogą w tym miejscu wystąpić utrudnienia. Już korkuje się Podwale Grodzkie od Błędnika.

18:30

Ustępuja korki w Trójmieście.

Na obwodnicy nie ma żadnych utrudnień. Luźno już także w ścisłym centrum Gdańska. Powoli odpuszcza Spacerowa. Dystans od Grunwaldzkiej do obwodnicy przemierzymy w kwadrans. Podobnie jedziemy Sopocką w stronę gdyńskich Karwin. W drodze na Witomino poczekamy od połowy Małokackiej, ale za to sprawnie przemkniemy Morską, Hutniczą i Trasą Kwiatkowskiego w obie strony.

17:42

Koniec utrudnień na obwodnicy

Po wypadku ciężarówek na węźle Owczarnia sytuacja wróciła do normy. Obwodnica jest przejezdna w obie strony.

16:56

Korek na Obwodnicy

Duże spowolnienie na Obwodnicy w obie strony na wysokości Osowej. Za węzłem Owczarnia w kierunku Gdańska doszło do zderzenia ciężarówek. Korek w stronę Gdańska sięga prawie od Karwin, natomiast w stronę Gdyni do Osowej korek ma prawie 5 kilometrów.

16:29

Reda wypadek

"Wypadek przy wjeździe do Redy od Władysławowa ogromne korki" - informują słuchacze Radia Gdańsk

15:31

Obwodnica - Chwarzno w stronę Gdańska, spowolnienie.

Zepsuta ciężarówka przy zjeździe na Chwarzno w stronę Gdańska. Z tego powodu ruch w tym miejscu znacznie spowalnia.

15:23

Zakorkowane centrum Gdańska

Gęsto w centrum Gdańska - stoimy po obu stronach torów od ronda Ofiar Katynia, przez Błędnik i Podwale Grodzkie w stronę Huciska i na 3-go maja w kierunku Nowych Ogrodów.

14:33

Roboty drogowe na Grunwaldzkiej

Na Grunwaldzkiej w stronę Gdańska na wysokości IPNu drogowcy łatają prawy pas. Lepiej od razu zająć środkowy albo skrajny lewy pas, żeby uniknąć stania.

14:20

Zwisający konar w Pruszczu Gdańskim

W Pruszczu Gdańskim na Powstańców Warszawy strażacy zajmują się zwisającym konarem drzewa nad jezdnią. Trzeba uważać na ich samochody w okolicy. Mogą w tym miejscu wystąpić utrudnienia.

11:21

Samochód techniczny blokuje pas na Armii Krajowej

- Na Armii Krajowej na wysokości przystanku tramwajowego Pohulanka, przy torowisku stoi samochód techniczny. Zajmuje 1,5 pasa. Auto jest źle oznaczone i niedługo może dojść do kolizji - informuje nasz słuchacz.

10:08

Skoda stoi na torach tramwajowych przy Rakoczego

Nasz słuchacz informuje, że przy Rakoczego w Gdańsku skoda octavia blokuje tory tramwajowe w stronę Łostowic. Opóźnienia w kursowaniu tramwajów na tej trasie są raczej pewne.

08:09

Zamieszanie na Węźle Kack Obwodnicy Trójmiasta

Uwaga na Obwodnicę Trójmiasta przy Węźle Kack w stronę Gdańska. Jak informuje pan Jędrzej kolejka do zjazdu, do Chwaszczyńskiej jest tak duża, że zwalniają oba pasy od strony Chyloni. Chwaszczyńska tymczasem w korku od Polifarbu.

08:02

Korki nie odpuszczają

Chwaszczyńska do Karwin stoi od Polifarbu - informują kierowcy z Gdyni. To zwiastuje duże problemy z dojazdem od strony ronda w Chwaszczynie. Samo Chwaszczyno też oblegane. Półtorakilometrowe korki ciągną się od strony Karczemek i Tuchomia.

Nie zmieniają się korki przed Kokoszkami od strony Żukowa. Zator ciągnie się od Leźna. W samym Żukowie zaś ponad kilometrowa kolejka od strony Kościerzyny.

Wśród zjazdów z obwodnicy Armii Krajowej nadal trzyma od węzła Jabłoniowa.

Słowackiego stoi od dawnego środkowego fotoradaru.

Nasi słuchacze utknęli też w korku z Kosakowa do Suchego Dworu.

06:54

Aleja Armii Krajowej w Gdańsku już mocno zatkana

Aleja Armii Krajowej w Gdańsku numerem jeden na liście korków na zjazdach z obwodnicy w Trójmieście. Tu zator do Łostowickiej ciągnie się od Jabłoniowej.Słowackiego wita kierowców korkiem na ostatniej prostej do Niedźwiednika.
Spacerowa powoli ale do przebrnięcia. W Gdyni Chwaszczyńska i Chwarznieńska jeszcze odpoczywają.

06:20

Kolizja przy zjeździe na Maćkowy

Utrudnienia w ruchu na Trakcie Świętego Wojciecha w Gdańsku. Na wysokości ulicy Starogardzkiej, przy zjeździe na Maćkowy zderzyły się dwa samochody. Nikomu szczęśliwie nic się nie stało ale trzeba liczyć się z niewielkimi utrudnieniami w ruchu.

05:56

Rozpoczynamy poniedziałkowego Autopilota!