Poniedziałkowy Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Ewelina Potocka i Aleksandra Nietopiel

18:56

Kończymy poniedziałkowego Autopilota

Życzymy bezpiecznego powrotu do domów i zapraszamy jutro od godziny 6.00

17:07

Na ul. Myśliwskiej auto na awaryjnych

Na ulicy Myśliwskiej Gdańsku przy wylocie w ulicę Kartuską stoi auto na światłach awaryjnych. Korek tworzy się od ul. Piekarniczej - informuje słuchacz.

16:46

Popsuta ciężarówka na Obwodnicy Południowej

Uwaga na zepsutą ciężarówkę, która stoi na pasie do zjazdu z Obwodnicy Południowej w kierunku Warszawy. Zjazd na Pruszcz. Trójkąt jest mało widoczny postawiony zbyt blisko auta. Brak świateł awaryjnych - informuje słuchacz Piotr.

16:14

Popsuta ciężarowka na Dąbrowie

Popsuta ciężarówka na obwodnicy na pasie wyjazdowym w stronę Gdańska. ZJAZD DĄBROWA Bardzo trudno włączyć się na obwodnicę informuje pani Agnieszka. To oczywiście Gdynia - tutaj prosimy uważać!

15:14

Wypadek w Rumi

Wypadek w Rumi. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Przed godziną piętnastą zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.  Zablokowany jest pas w kierunku Wejherowa. GDDKiA przewiduje, ze utrudnienia  w tym miejscu potrwają dwie i pół godziny. Ruch odbywa się jednym pasem ruchu.

15:01

Nietypowy zator na Słowackiego

Słowackiego w gore przed Matarnia nietypowy zator - napisał do nas słuchacz. Rzeczywiście tam spowolnienie na leśnym odcinku mniej więcej w połowie tej trasy. Tutaj jazda pod górkę możliwe więc, że kierowcy zwalniają. Na trasie mamy tez kilka zakrętów - przyda się redukcja biegów.

14:05

Wypadek w miejscowości Mareza. Droga zablokowana

Wypadek w powiedziecie kwidzyńskim w miejscowości Mareza w kierunku Korzeniewa. Tutaj przed godzina trzynastą osobówka uderzyła w drzewo - dwie osoby zostały ranne. Na miejscu są 4 zastępy straży pożarnej, droga jeszcze może być zablokowana.

12:25

Wiadomości z regionu. Nie są dobre

- Droga Egiertowo-Stara Kiszewa okropna. Jedziemy po lodzie i śniegu. Od pięciu dni nic się tutaj nie zmieniło na lepsze - pisze słuchaczka Ela. - Trasa Chwaszyno-Szemud chwilowo zamykana na wycinkę gałęzi drzew przy drodze. To tak dla spieszących się - ostrzega muki.

09:14

Tir zgubił ładunek. Kierowcy się zatrzymali i próbują posprzątać

W Gdyni na ulicy Janka Wiśniewskiego samochód ciężarowy zgubił ładunek. To zablokowało oba pasy. Zareagować postanowili kierowcy, którzy starają się teraz ładunek zabrać z ulicy na pobocze.

09:10

Ostrzeżenie z obwodnicy

- Na wysokości zjazdu na Szadółki na Obwodnicy Trójmiasta stoi samochód osobowy na światłach awaryjnych. Zajmuje prawy pas - informuje jeden ze słuchaczy

08:14

Wypadek na DK 6 w Wejherowie

Wypadek na krajowej 6-tce w stronę Gdyni. Chodzi o skrzyżowanie przy sali zabaw Summer Baby na krajowej 6-tce między Wejherowem a Redą - napisała Judyta.

07:57

Gdańsk: stłuczka na al. Havla w górę

"Stłuczka na al. Havla w kierunku ul. Łostowickiej ok. 300 metrów przed zjazdem na Łódzką" - pisze słuchacz.

07:47

Obwodnica zwalnia przed Karwinami

Obwodnica za Osową w kierunku Gdyni zwalnia. Na prawym pasie przed  Karwinami auto stoi na awaryjnych.

07:24

DW 214 cała biała

"Właśnie jadę od Starej Kiszewy do Zblewa. Masakra. Pełno śniegu! Dokładnie tak samo jak w czwartek. Ktoś sobie chyba żarty stroi" - pisze pani Patrycja o drodze wojewódzkiej nr 214.

06:57

Oblodzona i zaśnieżona DW 222

Trasa Kleszczewko - Trąbki Wielkie - Godziszewo - Starogard Gdański, a zatem droga wojewódzka 222 - to  dramat, pisze nasz słuchacz. Na tej drodze cały czas lód i śnieg, dlatego jedziemy tędy zdecydowanie wolniej.
"Przed Straszynem w stronę Obwodnicy prawy pas blokują dwa auta osobowe, trzeba hamować" - ostrzega nasz słuchacz.

06:53

DW 221 trudny wyjazd z Kolbud, bo TIR blokuje drogę

"Droga 221: jest lód na drodze. Od Lublewa w kierunku Gdańska korek, bo TIR nie może podjechać pod górkę" - pisze Basia.

06:39

Okolice Kolbud: drogi oblodzone!

Państwo informują o trudnym dojeździe i wyjeździe z Kolbud. "Od Przywidza do Kolbud sam lód. Od Kolbud do Kowal błoto pośniegowe i lód. Tragedia!"- pisze słuchacz.
A pan Marcin dodaje: "droga Kolbudy - Kowale żywy lód. Zaczyna się kongo z ciężarówkami".

06:31

Ciężkie warunki na DW 224

Ciężko podróżuje się drogą wojewódzką 224, informuje nasza słuchaczka, między Skarszewami a Gdańskim. Przez Demlin jedziemy z prędkością 30 km/h. Słuchaczka pisze, że "pługu nie było tu od czwartku".

05:37

Rozpoczynamy poniedziałkowego Autopilota!

W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.