- Tak jak starsi ludzie nie pamiętają, że trzeba pić wodę, kiedy jest gorąco, tak samo jest ze starszymi zwierzętami. Nawet jak mamy w domu młodsze zwierzęta, a zwłaszcza starsze, postawmy w każdym pokoju jakiś pojemnik z wodą - przypominała Agnieszka Kępka.
Sprawa Muzeum II Wojny Światowej wciąż nie została zamknięta. Wciąż sporo mówi się między innymi o możliwych zmianach wystawy.
Sezon pomidorowy w pełni, ale hodowla tych pyszności nie zawsze jest taka prosta, jak się wydaje. Co zrobić, kiedy na przykład pomidor "idzie w zielone", zamiast w owoce?

Sześć kamer monitoringu, w tym dwie umieszczone na maszcie o wysokości do 3,5 metra, dwa monitory, sprzęt biurowy, obrotowe fotele, stoły, które pomogą przyjmować interesantów. Po półtora roku czekania wreszcie jest. Sopot ma mobilny komisariat.

- Woda to ważny temat w naszym klimacie, szczególnie kiedy jest mocno nieprzewidywalny. Musimy się więc przygotować na różne opcje nawadniania - mówiła Katarzyna Bellingham w Radiu Gdańsk.

Gdynia wyrzuciła ponad 4 miliony złotych w błoto - oskarżają władze miasta członkowie stowarzyszenia Miasto Wspólne. Chodzi o pieniądze wydane przed laty na projekt budowy nowego Urzędu Miasta. - To nie pierwsza taka sytuacja - mówili goście komentarzy Radia Gdańsk.

Jakie pomidory wybrać do skrzyni na balkonie, co jest najważniejsze w pielęgnacji ogrodu i ile kwitną rododendrony. Odpowiedzi na te pytania udzielała na antenie Katarzyna Bellingham, ekspert od ogrodów.

Kontrowersyjną sprawę wycięcia kilkuset drzew z gdyńskiego obszaru Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego skomentowali Łukasz Piesiewicz ze stowarzyszenia "Miasto Wspólne", blogerka Małgorzata Puternicka i Michał Stąporek z portalu Trójmiasto.pl.

- Pielęgnując ogród patrzymy głównie na swój czas i finanse, ale powinniśmy też spojrzeć na szerszy obraz - planetę, miasto i sąsiedztwo. Nie można się izolować od reszty świata, nawet jeśli jesteśmy otoczeni płotem - mówiła w Radiu Gdańsk ogrodniczka Katarzyna Bellingham.

Skomentowano głośną sprawę pobicia nastolatki w gimnazjum na gdańskim Chełmie i inne zjawiska jakie obnażyło to dramatyczne zdarzenie. Sprawę omawiali Maciej Kosycarz z Agencji KFP, blogerka Małgorzata Puternicka, Michał Sielski z portalu trójmiasto.pl i Małgorzata Tarasiewicz reprezentująca organizację "Mieszkańcy dla Sopotu".

Page 1 of 4