Autopilot RG. Prowadzą Sebastian Kwiatkowski i Aleksandra Nietopiel

19:17

Kończymy Autopilota

Spokojnych powrotów do domów!

18:56

Zderzenie aut w Gdyni

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Morskiej i Warszawskiej w Gdyni. Na miejscu jest już policja, która wyjaśni czy był to wypadek czy stłuczka. Pojazdy są już na poboczu. Zrobił się zator od Śląskiej do Morskiej w kierunku estakady.

18:04

Korek na ul. Spacerowej do Oliwy

Wciąż utrzymuje się korek na całej długości ulicy Spacerowej w dół. Stoimy od Osowej aż do Parku Oliwskiego i potem do Al. Grunwaldzkiej. Korek także ciągle na ulicy Polanki od Tetmajera do Opata Jacka Rybińskiego. Zator nie ustępuje również na Al. Grunwaldzkiej od ulicy Kołobrzeskiej do parku.

16:00

Zepsuta ciężarówka na obwodnicy w strone Gdyni

Na Obwodnicy Trójmiasta między Matarnią a Osową stoi popsuta ciężarówka.  W stronę Gdyni zwalniamy już przed Owczarnią. Korek ma kilkaset metrów.

14:55

Wypadek na DK 22 w Cierznie

Utrudnienia na krajowej 22 w pobliżu miejscowości Cierznie w powiecie człuchowskim. Samochód osobowy wypadł z pasa ruchu i dachował. Jedna osoba została ranna. Wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy. Utrudnienia  potrwają jeszcze około godziny.

08:55

Wypadek w Kolbudach. Na wielu drogach wciąż lodowisko!

Przypominam o utrudnieniach w ruchu na ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni. Na leśnym odcinku samochód uderzył tam w latarnię. Przejazd jest lekko zwężony. Krzysiek pisze: "Słowackiego od obwodnicy do lotniska lodowisko. Nie posypane wstyd".

W sąsiednim Baninie wciąż szklanka - dodają słuchacze. Przy wyjeździe z Rębiechowa w kierunku Gdańska uszkodzone auto na poboczu, ale na razie bez utrudnień - pisze Miso.

Ostrzegają państwo też przed rozbitym samochodem przy zjeździe z centrum handlowego w Karczemkach na Jasień.

Śliskie jezdnie wciąż dają się we znaki. Lodowisko w okolicach Władysławowa, Kartuz, Miszewa, gdańskich Kokoszek ale też Kolbud. Pan Marcin pisze: "W Kolbudach szklanka i wypadek. Niebezpiecznie". Są korki.

"Objazd poprowadzony przez pętlę autobusową na wysokości szkoły. Na miejscu policja, straż i karetka pogotowia" - pisze pan Jarek.

08:22

Kolizja na Chwarznieńskiej. Lodowisko w Rębiechowie

Problemy na Chwarznieńskiej w Gdyni. Jak mówi pan Jan na leśnym odcinku z Witomina do Chwarzna samochód wpadł na latarnię, w pasie rozdziału. Lekko zwężone są obie jezdnie.

Pan Adam dodaje, że na tej samej drodze w stronę Witomina, przy wjeździe do lasu zderzyło się kilka aut. Proszę uważać, bo jest tam ślisko.

Państwo piszą też o kłopotach na drodze z Banina do Kokoszek. Przy wyjeździe z Rębiechowa dachował samochód osobowy.  "Leży do góry kołami za barierkami przy przystanku" - czytam w smsie.

W Kokoszkach też lodowisko  - dodają państwo.

Pan Irek ostrzega przed bardzo śliską jezdnią na trasie 221 z Nowej Karczmy do Kowal. Na nieosłoniętych odcinkach jest szadź.  Miejscami bardzo ślisko.

08:12

Spokojnie na drogach Pomorza

Przejazd z Kartuz, przez Żukowo do Gdańska bez korków.

Z Tczewa przez Łęgowo do Pruszcza Gdańskiego też jedzie się dobrze.

Bez kłopotów na północy Gdyni. Morska, Hutnicza, estakada zapraszają!

Wśród zjazdówek z obwodnicy nieco wzmożony ruch jest na ulicy Chwarznieńskiej do Witomina.

Na Armii Krajowej w Gdańsku minimalny korek od Cedrowej do Łostowickiej.

Świętokrzyska praktycznie bez korków.

07:42

Zwężenie na Obwodnicy Trójmiasta. W Potęgowie ciężarówka w rowie

Pani Ania ostrzega przed małym korkiem na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdyni. Między Straszynem a Kowalami zepsuł się samochód osobowy. Auto blokuje prawy pas, bo pobocza w tym miejscu niestety nie ma. Spiętrzenie ma około 500 metrów.

Pan Łukasz pisze o kłopotach na krajowej 6 z Lęborka do Słupska. W Potęgowie ciężarówka wpadła do rowu. Przejazd nie jest ograniczony choć spowolniony.

07:23

Problemy po wypadku na Wiśniewskiego w Gdyni

Wypadek na ulicy Janka Wiśniewskiego w Gdyni. Jak mówi pani Joanna, na wysokości ulicy Energetyków zderzyły się dwa samochody. Problemy dotyczą kierowców jadących do estakady.

07:11

Słupsk, Miszewo, Kokoszki zalodzone

W Gdańsku Nowatorów i Budowlanych lodowisko  - ostrzega pan Radek.

Kartuzy - Miszewo przez Przodkowo również ślizgawka - dodaje pan Paweł.

Pan Łukasz pisze: "Cały Słupsk - szklanka"

06:55

Uwaga, ślisko!

Na trasie z Kartuz do Żukowa szklanka - pisze pan Michał.
Pani Sylwia dodaje: "Jastrzębia Góra - Puck nie posypane. Ślisko"

06:23

Wypadek we Władysławowie. Lodowisko w Baninie

Wypadek na wojewódzkiej 216 we Władysławowie. Jak mówią strażacy na trasie zderzyły się dwa auta. Samochody wpadły do rowu. Dwie osoby zostały ranne.

Kłopoty po porannym wypadku również w Malborku na ulicy Wojska Polskiego. Jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodu z latarnią.

Niestety warunki są trudne. Temperatura poniżej zera. Część jezdni oszronionych. Na niektóre drogowcy nie dotarli.

Pan Sebastian ostrzega: na trasie Banino - Rębiechowo jest gołoledź.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowy Autopilot RG!

W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza. Rano po drogach poprowadzi Was Sebastian Kwiatkowski, a po południu Aleksandra Nietopiel.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.