Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Sylwester Pięta i Aleksandra Nietopiel

18:55

Kończymy relację z pomorskich dróg

Dziękujemy za wszystkie informacje. Na kolejną relację z pomorskich dróg zapraszamy w piątek od godziny 6:00.

18:36

Korki odpuszczają

Jeszcze nieduże spowolnienie mamy ulicy Kamiennej w Rumi - na leśnym odcinku - jadąc od strony Łężyc - tutaj przed godzina doszło do wypadku - mogą występować jeszcze utrudnienia w ruchu.

W Gdyni mamy jeszcze zator nieduży w Redłowie na Alei Zwycięstwa, jadąc w stronę centrum przed skrętem do szpitala.

Korki na Sopockiej i Wielkopolskiej odpuściły zupełnie.

W Gdańsku jeszcze wolniejsza jazda czeka przy Parku Oliwskim w kierunku Alei Grunwaldzkiej.

Zator też na Bażyńskiego przy uczelni w stronę Kołobrzeskiej.

Centrum Gdańska za to przyzwoite, bez korków.

W południowych dzielnicach miasta jeszcze trzyma końcowy odcinek Alei Vaclava Havla do Świętokrzyskiej i Świętokrzyska do Niepołomickiej.

17:52

Wypadek w Rumi

Wypadek w Rumi na ulicy Kamiennej - tutaj możliwe utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej Jedna osoba została poszkodowana w tym zdarzeniu.

15:32

Chwaszczyno: korek od strony Gdyni, bez korka z Osowej

Korek do ronda w Chwaszczyno od Gdyni zaczyna się jeszcze przed masztem - informuje słuchaczka Kasia. A z Osowej do ronda w Chwaszczynie jedziemy jak marzenie. Parę aut przed rondem - informuje pan Mirosław.

14:56

Karwiny: uszkodzony TIR

Kolejna ciężarówka utrudnia życie kierowcom. Uszkodzony tir tuż za wjazdem na obwodnicę z Karwin kierunek Osowa - informuje słuchacz.

14:33

Popsuta ciężarówka na DK 20. Gdańsk: pieszy w tunelu

Na trasie z Kościerzyny do Żukowa na wysokości zjazdu na Szymbark stoi zepsuta ciężarówka i utrudnia ruch - to informacja od słuchacza Marcina. 

Chwilowe utrudnienia były też w Gdańsku w Tunelu pod Martwą Wisłą - nitką w stronę stadionu maszerował...pieszy - i trzeba było tunel zamknąć na 5 minut.  Trasa jest już przejezdna.

12:21

100 osób ewakuowanych ze szkoły w Przejazdowie

101 osób zostało ewakuowanych z gimnazjum w Przejazdowie, około 11 dzieci zasłabło i otrzymały tlen, część dzieci już zostało odesłanych do szpitala. - Przyczyny ewakuacji są nieznane, ale aparatura mierząca stężenie CO2 w powietrzu nic nie wskazała. Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej - powiedział Bartosz Sosiński z gdańskiej straży pożarnej

09:26

Wahadło na "218"

Jak informuje Darek, na drodze nr 218 między Karczemkami i Bojanem, tuż za rondem doszło do kolizji. Wprowadzono ruch wahadłowy

08:58

Samochód uderzył w drzewo na Bażyńskiego w Gdańsku

Na Bażyńskiego przed skrzyżowaniem z al. Grunwaldzką, na wysokości Mac Donalda, samochód uderzył w drzewo, pas do jazdy na wprost - w kierunku Grunwaldzkiej - jest zablokowany - informuje pan Darek.

08:57

Utrudnienia na krajowej "7"

Kolizja 2 aut osobowych na krajowej "7", kierunek Gdańsk, ok 2 km za mostem na Wiśle jadąc od Elbląga. Na razie auta na drodze, brak policji. Ruch w kierunku Elbląga płynny a na Gdańsk stoi, informuje pan Bartek.

07:32

Kłopoty na węźle w Rusocinie

Na rondzie na węźle w Rusocinie zepsuła się ciężarówka. Chodzi o pierwsze rondo, na które wjeżdżają kierowcy zjeżdżający z obwodnicy Trójmiasta od strony Gdyni. Pani Karolina ostrzega, że nie można wjechać na rondo, korek wystaje już na główną jezdnię obwodnicy.

06:53

Stłuczka na Spacerowej

Stłuczka na Spacerowej na łuku koło leśniczówki, informuje pan Radek. Korek w kierunku Oliwy zaczyna się na wysokości obwodnicy.

06:52

Stłuczka w Koleczkowie

Stłuczka dwóch samochodów w Koleczkowie. Jak informuje pan Krzysztof samochody zderzyły się na pasie w kierunku Koleczkowa od strony Gdyni, a doszło do niej "po wyjeździe z lasu". Mogą pojawić się korki ostrzega nasz słuchacz

06:51

Ruch wahadłowy w powiecie starogardzkim

Jeszcze około godziny potrwają utrudnienia w Czarnocinie w powiecie starogardzkim, na drodze powiatowej ze Skarszew w kierunku drogi krajowej numer 22. Przed 6:00 VW Passat uderzył tam w drzewo. Według najnowszych informacji 4 przytomne osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy, który powinien obowiązywać do ok. 8:00.

06:18

Wypadek w powiecie starogardzkim

W miejscowości Czarnocin samochód osobowy uderzył w drzewo. To droga powiatowa prowadząca ze Skarszew do drogi krajowej nr 22. 3 osoby są poszkodowane, na miejscu jest 6 zastępów straży pożarnej.

06:05

Dzień dobry! Rozpoczynamy Autopilot RG!

W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza. Rano po drogach poprowadzi Was Sylwester Pięta, a po południu Aleksandra Nietopiel.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.