Czwartkowy Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Ewelina Potocka i Wojciech Luściński

19:01

Koniec relacji drogowej. Do jutra!

Dziękujemy za wszystkie informacje drogowe, a na kolejną relację zapraszamy już jutro!

17:00

Utrzymują się korek na obwodnicy Trójmiasta

Nie odpuszczają korki na obwodnicy Trójmiasta. Na trasie w kierunku Gdyni czeka nas przymusowy postój od Matarni do Owczarni. Przypomnę, że doszło dam do stłuczki. Problem w tym, że samochody są na poboczu i nie utrudniają przejazdu a więc skąd więc korki? Ktoś z państwa napisał, że ciekawość kierowców jest zbyt silna i stąd te utrudnienia.

16:30

Długi korek na Armii Krajowej w Gdańsku

Ogromny korek utrzymuje się na Armii Krajowej w kierunku centrum Gdańska. Niestety do skrzyżowania z Havla zatrzymujemy się już 300 metrów przed wiaduktem w Cedrowej.

15:25

Stłuczka na obwodnicy Trójmiasta. Stoi centrum Gdańska

Pan Sylwester napisał o możliwych problemach na obwodnicy Trójmiasta pomiędzy Matarnią, a Owczarnią w kierunku Gdyni. Tam niestety doszło do stłuczki dwóch aut na lewym pasie i niestety samochody blokują ruch, a to skutecznie może sparaliżować to miejsce. My możemy tylko prosić kierowców jadących w kierunku Gdyni, o ostrożność.

Gigantyczne korki utworzyły się w centrum Gdańska. Stoimy tradycyjnie do Huciska. Zator utworzył się już na końcówce alei Zwycięstwa i w tak dużym towarzystwie toczmy się przez Błędnik, Podwale Grodzkie do wspomnianego Huciska. Tych problemów nie ominiemy ulicą 3-ego maja, gdyż tutaj od Placu Zebrań Ludowych do Nowych Ogrodów toczymy się zderzak w zderzak. Postój czeka nas także na Jana z Kolna. Od przystanku SKM-ki do skrzyżowania z Podwalem Grodzkim przy Zieleniaku w grę wchodzi jedynie pierwszy bieg.

14:30

Problemy na 3 maja w Sopocie

Jak informują służby w jednym z budynków na 3 maja ulatania się gaz. Trwa ewakuacja budynku. Dwie osoby są nieprzytomne. W związku z tym przytyka się dolny odcinek 3 maja, ze względu na akcję ratunkową w budynku.

12:36

Korek na Łostowickiej w Gdańsku

Zjeżdżając w dół Łostowickiej w Gdańsku, mniej więcej na wysokości cmentarza, musimy uzbroić się w cierpliwość. Jak informują nas słuchacze, pojawił się tam korek, auta toczą się powoli. Jak jednak dodają, utrudnienie nie jest duże, w ciągu 5 minut udaje się przejechać.

10:03

Duże problemy na "7" w kierunku Warszawy

- Masakra na 7 w kierunku Warszawy. Z Gdańska jadę prawie 2 godziny, a dopiero minąłem Nowy Dwór. Tuż za Nowym Dworem dwóch panów kieruje ruchem. Puszczają po 3 samochody. Jest bardzo duży korek - informuje nas Szymon.

08:12

Duży ruch w Rumi

Rumia ze sporym korkiem na krajowej 6-tce. Stajemy jeszcze przed Castoramą, stoimy na wiadukcie i powoli toczymy się do galerii handlowej. W Rumi wolniej dojeżdża się też do ronda Unii Europejskiej zarówno ulicą Pomorską jak i Dąbrowskiego. Dalszy odcinek Dąbrowskiego i jego połączenie z Hutniczą też zatyka się do ulicy Puckiej.

07:18

Zamknięta ul. Narzędziowców w Gdańsku

"Zamknięta ulica Narzędziowców - nie dojedziemy nią do Jana z Kolna. Z wiaduktu na Popiełuszki najlepiej zjechać w prawo koło ECS i tam włączyć się do Jana z Kolna" - pisze pan Piotr.

06:46

Awaria tramwajów przy Bramie Oliwskiej

"Przy Placu Zebrań Ludowych awaria tramwajowa. Nic nie jeździ w stronę Wrzeszcza" - pozdrawia pan Michał.

06:30

Duży ruch na DK 7

Choć jeszcze o 6:00 kaszubskim odcinkiem krajowej 7-mki podróżowało się swobodnie, ruch rośnie tu niezwykle szybko. Pan Tomek pisze: na DK 7 dużo samochodów już od Leźna. Coraz wolniej jedziemy w kierunku Obwodnicy Trójmiasta.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowy Autopilot RG!