Środowy Autopilot RG. Prowadzą Ewelina Potocka i Sebastian Kwiatkowski

18:50

Kolizja z cysterną na Obwodnicy Trójmiasta

Problemy z przejazdem Obwodnicą Trójmiasta w kierunku Gdyni. Jak informują nas Państwo, na wysokości stacji paliw między Karczemkami a Matarnią zderzyły się dwa samochody osobowe i cysterna. Przejazd przez chwilę był zablokowany. Jak mówią strażacy prawdopodobnie jedna osoba została lekko ranna. Na trasie tworzy się niewielki korek ale też łatwo go ominąć równoległą drogą zbiorczą prowadzącą od węzła w Karczemkach do węzła w Matarni.

17:30

Problemy na trasie do Starogardu Gdańskiego

Podwójne utrudnienia w ruchu na wojewódzkiej 222 z Gdańska do Starogardu Gdańskiego. Jak mówi pan Michał w Godziszewie, w kierunku Gdańska była stłuczka trzech aut. Samochody stoją tuż za zakrętem. W Gołębiewie natomiast widoczność na drodze jest mocno ograniczona. Rolnicy wypalają tam trawy.

Uwaga też na krajową szóstkę przy wjeździe do Wejherowa od strony Redy. Pierwsze zatrzymanie przy Orzeszkowej i tak powoli jedzie się do Rybackiej. Wiele wskazuje na to, że to efekt zwężenia przy trwających tam pracach na poboczu.

16:49

Wypadek na trasie Malbork - Elbląg

Z utrudnieniami w ruchu liczyć trzeba się na krajowej 22 z Malborka do Elbląga. W Starym Polu VW zderzył się z Oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

15:24

Tramwaje wracają na Chłopską w Gdańsku

Lepsze wiadomości z torów tramwajowych na gdańskim Przymorzu. Około 15:17 udało się przywrócić ruch przy ulicy Chłopskiej, na wysokości Obrońców Wybrzeża. Wcześniej jeden ze składów potrącił tam pieszego.

14:57

Potrącenie pieszej na Przymorzu

Poważne utrudnienia w ruchu tramwajowym w rejonie Przymorza. Na wysokości skrzyżowania ulic Chłopskiej i Obrońców Wybrzeża tramwaj potrącił pieszą, która weszła na czerwonym świetle. Służby SKM szacują, że blokada torów potrwa do około 15:30. Na odcinku Zaspy do Pomorskiej kursuje komunikacja zastępcza.

14:02

Uwaga na aleję Armii Krajowej w Gdańsku

Pan Michał ostrzega przed kłopotami na alei Armii Krajowej w Gdańsku. Na jezdni do obwodnicy, na wysokości wiaduktu przy Leszczynowej stoi uszkodzony samochód dostawczy. Auto wystaje na prawy pas a trójkąt jest wystawiony tak blisko, że ma jedynie walor dekoracyjny.

14:01

Korek na Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni

Na Obwodnicy Trójmiasta ani śladu po wypadku przy Chwarznie, w stronę Gdańska. Jest za to korek na końcu trasy przed Morską w Chyloni.
Drogowcy o ostrzegają przed kłopotami na krajowej 22 ze Starogardu Gdańskiego do Zblewa. W Sucuminie trwa przebudowa drogi. Do tego jeszcze niedawno strażacy usuwali plamę oleju.

13:25

Utrudnienia pomiędzy Starogardem Gdańskim a Sucuminem. Aż do końca lipca

Na Drodze Krajowej 22 pomiędzy Starogardem Gdańskim a Sucuminem rozpoczęła się budowa ronda. Codziennie od rana do godziny 17 będzie tam wprowadzony ruch wahadłowy. Trzeba liczyć się ze sporymi utrudnieniami aż do końca lipca.

08:53

Zamknięta ulica Piechowskiego w Kościerzynie

- Ulica Piechowskiego jest zamknięta z powodu prac remontowych - informuje nasza słuchaczka. Ulica w okolicy kościerskiego szpitala jest zamknięta na odcinku od Małcużyńskiego do Hallera. Objazd możliwy ulicą Wrzosową.

07:47

Morska dużym zatorem

Duży zator na Morskiej w Gdyni, piszą słuchacze. Od granicy z Rumią do Obwodnicy Trójmiasta ciągniemy się zderzak w zderzak. Ale Morska  też jest ciasna w Chyloni od Kartuskiej do Estakady Kwiatkowskiego.

07:20

Spory korek w Straszynie

Pani Beata: Straszyn korki, Obwodnica Trójmiasto gęsto, Jabłoniowa fajnie przejezdna, Kartuska do Myśliwskiej powolutku

06:46

Kaszubski odcinek DK 7 już z dużym ruchem

Krajowa 7-mka i wyjazd z Kaszub - w tej chwili w większym towarzystwie podróżujemy między Leźnem a Nowatorów. Na przejazd tego odcinka przeznaczyć trzeba dodatkowe 10 minut.