Wtorkowy Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Ewelina Potocka i Sylwester Pięta

19:02

Kończymy wtorkowy autopilot!

Kończymy wtorkowy autopilot. Życzymy bezpiecznych powrotów do domów. Na kolejną relację z pomorskich dróg zapraszamy w środę po godzinie 6.

18:59

Obwodnica odblokowana

Obwodnica odblokowana po zderzeniu 4 samochodów. Korek na pasie w kierunku Gdyni - pomiędzy Owczarnią a Chwarznem - powoli zaczyna znikać.

18:02

Kolejne zdjęcie z obwodnicy

obwo1okokokok

16:40

Kolizja na obwodnicy. Zdjęcie od słuchacza

obwokolizja1

16:20

Kolizja na obwodnicy Trójmiasta w Gdyni

Zderzenie na obwodnicy Trójmiasta pomiędzy Karwinami a Chwarznem, na pasie w kierunku Chyloni. Pan Sławek poinformował nas, że zderzyło się tam być może nawet 5 samochodów. Prawdopodobnie nikt nie ucierpiał, ale zniszczenia są na tyle poważne, że usuwanie skutków tej kolizji może potrwać dość długo.

15:30

Nie ma już korka na obwodnicy

Odpuścił korek na obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku A1. Pomiędzy Osową a Matarnią można już jeździć bez kłopotów.

15:04

Coraz dłuższy korek na obwodnicy w stronę A1

Wydłużył się korek na obwodnicy Trójmiasta. Na pasie w kierunku autostrady A1 zwolnić trzeba w okolicach Osowej, a rozpędzić się można dopiero przed węzłem Matarnia. Powodem jest zepsuta ciężarówka.

15:02

Dużo ciężarówek na Janka Wiśniewskiego w Gdyni

Lewy pas Janka Wiśniewskiego w Gdyni od wiaduktu przy Energetyków w kierunku centrum, do stacji Shell, zastawiony ciężarówkami - pozdrawia Ela.

15:00

Korek na dojazdach do Chwaszczyna

Do ronda w Chwaszczynie kolejka od strony Gdyni na około 10 minut. Od strony Żukowa to samo - informuje pan Krzysiek.

13:49

Korek na Obwodnicy w stronę Gdańska

Pan Piotr informuje, że na Obwodnicy rośnie korek w kierunku Matarni. Zaczyna się na wysokości Osowy w stronę Gdańska. Na prawym pasie stoi zepsuta ciężarówka.

12:09

Czołowe zderzenie dwóch aut w Gotelpie w powiecie chojnickim

Jak informuje nasz słuchacz, w Gotelpie w powiecie chojnickim doszło do groźnego zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Pięć osób jest rannych, na szczęście nic nie zagraża ich życiu. Na miejsce ze względu na rozmiary wypadku wylądował śmigłowiec LPR. Droga powiatowa, która tamtędy przebiega, jest zablokowana.

11:34

Wypadek na głównym rondzie w Rumi

Wypadek na głównym rondzie w Rumi. Nasz słuchacz informuje, że już są duże korki.

09:10

Potrącony dzik przy wjeździe na Estakadę Kwiatkowskiego

- Na Obwodnicy Trójmiasta przed wjazdem na Estakadę Kwiatkowskiego leży potrącony dzik. Uszkodzony samochód stoi na poboczu. Ruch jest już znacznie spowolniony - ostrzega pan Jarek.

09:00

Auto uderzyło w drzewo na alei Zwycięstwa

W Gdańsku aleja Zwycięstwa w kierunku Wrzeszcza mocno się zatyka od Bramy Oliwskiej. Jak się okazuje, jeden z naszych słuchaczy mówi, że to przez auto, które uderzyło w drzewo na wysokości czołgu. Na miejscu pracują strażacy - mówi słuchacz.

08:00

Ciężko wyjechać z Jabłoniowej i Warszawskiej w Gdańsku

Pani Ola raportuje: Jabłoniowa do Armii Krajowej: 200 m w 6 minut, Warszawska do Jabłoniowe stoi od Ujeściska, w drugą stronę też nie jest najlepiejj - od kwadransa pokonujemy 5-minutową trasę.

07:19

Droga krajowa nr 91 w kierunku Gdańska z dużymi korkami

Krajowa droga nr 91 z zatorem między Różynami a rondem w Rusocinie. Odcinek ten pokonuje się 10 minut. Jadąc tą drogą z Pruszcza do Obwodnicy Południowej stajemy przed światłami przy wiadukcie Obwodnicy. Sznurek aut ma półtora kilometra.
Dalej Trakt św. Wojciecha zatyka się od myjni do Okopowej.

07:01

Spory zator przez kolizję na Matarni

Cały czas odczuwamy skutki kolizji na Słowackiego na wysokości stacji benzynowej na Matarni w kierunku Wrzeszcza. Korkuje się nie tylko Słowackiego od Budowalnych do stacji benzynowej, ale jednocześnie też zjazd Obwodnicy od strony Gdyni i wjazd na Słowackiego i pas w kierunku Wrzeszcza. Stoi też wyjazd z centrum handlowego na Matarni do Słowackiego.

06:15

Kolizja przy Matarni

Zderzenie przy CH Matarnia w Gdańsku. Nasz reporter ustalił, że w Złotej Karczmie na wysokości stacji benzynowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Nikomu nic się nie stało. Żadnych utrudnień jeszcze nie ma.

06:00

Dzień dobry, rozpoczynamy wtorkowy Autopilot Radia Gdańsk

W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza. Rano po drogach poprowadzi Was Ewelina Potocka,a po południu Sylwester Pięta.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.