Środowy Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Sylwester Pięta i Grzegorz Armatowski

19:03

Koniec relacji Autopilota

Dziękujemy za wszystkie informacje drogowe. Na kolejną relację zapraszamy jutro!

19:02

Kłopoty na obwodnicy

Kłopoty na obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni. Przed Kowalami stoi uszkodzona ciężarówka i blokuje prawy pas. Korek od zjazdu z południowej obwodnicy Gdańska.

17:21

Spore zatory na Słowackiego w Gdańsku

Droga stoi w obu kierunkach, zarówno w stronę obwodnicy Trójmiasta, jak i do Niedźwiednika. Droga Zielona i Czyżewskiego także stoją w kierunku Spacerowej.

16:17

Duży zator na dojeździe do węzła Osowa

Stoimy już na Kielnieńskiej przed wiaduktem kolejowym - piszą słuchacze. Powodem utrudnień jest wypadek - samochód osobowy potrącił rowerzystę.

15:30

Wypadek w Gdańsku Osowej

Na Spacerowej, nad obwodnicą Trójmiasta, na pasie w stronę Oliwy potrącenie rowerzysty. Korek spory, bo stać trzeba już na Kielnieńskiej, od wysokości ulicy Sołdka. W stronę Osowej też toczymy się powoli, na całej długości Spacerowej.

15:18

Sopot już przejezdny

Trzy samochody, które zderzyły się na Niepodległości w Sopocie są już na poboczu. Oba pasy w stronę Gdyni i Gdańska są przejezdne. Jak ustaliła policja, w zderzeniu trzech samochodów ranna została jedna osoba.

14:11

Problemy na zjeździe z obwodnicy w Straszynie

Dziś w Straszynie na zjeździe z obwodnicy problemy rozpoczynają się szybciej niż zwykle. Stoi tam ciężarówką z otwartą maską. Już zaczynają się korki.

14:10

Kłopoty na głównej drodze w Sopocie

Wypadek na Al. Niepodległości w Sopocie (na wysokości Dworca PKP/SKM). Na miejscu Straż Pożarna i karetka pogotowia. Utrudniony ruch w obu kierunkach - pisze do nas pani Łucja

14:03

Stłuczka trzech samochodów na Al. Niepodległości w Sopocie

Podróżujący sopocką Aleją Niedpoległości w kierunku Gdańska mogą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Jak informuje nasz słuchacz korki powstają po stłuczce 3 samochodów.

10:00

Auta w poprzek na Obwodnicy Trójmiasta

Uwaga na utrudnienia w stronę Gdyni. Na Obwodnicy Trójmiasta na wysokości Selgrosa dwa samochody stoją w poprzek. Już zaczyna się korkować.

08:02

Spowolnienie na końcu obwodnicy Trójmiasta

Około kilometra ma spowolnienie na końcu obwodnicy Trójmiasta przed wjazdem na autostradę A1.

08:00

Długi korek na Armii Krajowej w Gdańsku

Długi korek na alei Armii Krajowej w Gdańsku. Kierowcy stoją w zatorze na pasie w kierunku centrum od Jabłoniowej do Łostowickiej.

07:26

Korek na krajowej "20" w Miszewie

Dzień dobry! Skrzyżowanie w Miszewie totalnie zakorkowane nawet od Chwaszczyna i Kczewa - informuje nasz słuchacz.

06:00

Dzień dobry! Zaczynamy środowy Autopilot

W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza. Rano po drogach poprowadzi Was Sylwester Pięta, a po południu Grzegorz Armatowski.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.