Polecamy
Uroczystość wręczenia nagród Konkursu Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza - Gdańsk Press Photo 2012. Kacper Kowalski odebrał wyróżnienie 13.09.2012 r. Fot. Agencja KFP/Mateusz Ochocki

piątek,

21 listopada 2014

09:30

Kacper Kowalski w Gdyni Głównej Osobistej

Fotograf specjalizujący się robieniu zdjęć z lotu ptaka będzie gościem audycji Gdynia Główna Osobista. Kacper Kowalski ma niezwykły dar obserwacji tego co widzi z góry i jego zdjęcia to wręcz obrazy fotograficzne, niezwykłe kompozycje.
Gospodarz audycji Piotr Jacoń rozmawia ze swoimi gośćmi o Gdyni, można zobaczyć to miasto od innej, nieoczywistej strony. Teraz zaprosił fotografa, który jest paralotniarzem i spogląda m.in. na Gdynię okiem swego aparatu. Piotr Jacoń zapyta Kacpra Kowalskiego m.in. czy ma ulubione w Gdyni miejsce z lotu ptaka, dlaczego lata i czy czuje się artystą czy fotoreporterem.Gdynia Główna Osobista to audycja adresowana do miłośników tego miasta i nie tylko. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi prowadzi gdynianin, na co dzień dziennikarz TVN24, Piotr Jacoń. Audycja na antenie Radia Gdańsk w każdy piątek od godz. 11:00.
marz

Zobacz Galerię