Kalendarz imprez

PATRONAT

Bieg Arasmusa

data: 17.09, Niedziela
miejsce: Kiełpino koło Kartuz
adres: Kiełpino

Bieg Arasmusa w Kiełpinie na dystansie 5 kilometrów jest jednym z najszybszych na Pomorzu o czym mogliśmy się przekonać już podczas pierwszej odsłony. Cała impreza zdobyła uznanie w oczach startujących zawodników i kibiców, a organizatorzy nie zwalniają tempa i planują rozwój imprezy. Na listach startowych już 400 zawodników!

 

Ambasadorzy Biegu Arasmusa: to biegacze motywatorzy z różnych zakątków Pomorza i Kujaw należący do prestiżowego grona osób promujących bieg Arasmusa, inspirujących innych do aktywności fizycznej, a przy tym sami kochający bieganie oraz starty w imprezach masowych. Naszych Ambasadorów spotkacie ich na różnych imprezach biegowych nie tylko na Pomorzu. Na oficjalnym fanpageu na facebook prezentujemy ich sportowe historie i sukcesy.

 

 

Na stronie internetowej poznacie ich sylwetki bliżej:

 

https://biegarasmusa.pl/bieg/ambasadorzy

 

 

Przypomnijmy, że w tym roku szansę startu w atestowanym biegu na szybkiej trasie 5 kilometrów będzie miało aż 700 biegaczy! To oznacza, że łącznie z biegami dziecięcymi, marszem nordic walking i biegiem rodzinnym w zawodach może wziąć udział blisko 2 tyś uczestników! Warto się pośpieszyć z zapisami bowiem na bieg głównym 400 pakietów już jest wyprzedana.

 

 

Panel zgłoszeniowy:

 

Bieg główny:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1089.html

 

Marsz nordic walking:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1429.html

 

 

Zgłoszenia do biegów dziecięcych i młodzieżowych ruszą w lipcu.

 

 

Dodajmy, że z każdej opłaty startowej 3 zł przekazane zostaną na cele charytatywne w ramach akcji „Biegamy i Pomagamy”, którą to organizatorzy zainicjowali rok temu. Szczegóły podamy niebawem.

 

 

www.biegarasmusa.pl