Kalendarz imprez

PATRONAT

Twoja Liga Mistrzów

data: 06.05, Sobota
trwa do: 18.06, Niedziela
miejsce: Ośrodek Sportowy Checz Gdynia
adres: Gdynia, Ludwika Zamenhofa 17

Twoja Liga Mistrzów, to turniej piłkarski dla dzieci w wieku 6 - 12 lat, które będą rywalizować w formule przypominającej elitarne rozgrywki Ligi Mistrzów.

Organizatorem turnieju są Szkółki Piłkarskie Arki Gdynia prowadzone przez Fundację Rafała Murawskiego „Nigdy Nie Zostaniesz Sam” przy współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu oraz firmą NaSportowo.

Zawodnicy rywalizować będą w 4 kategoriach wiekowych: U-7, U-8, U-9, U-12.

W turnieju weźmie udział 459 zawodników. Każda drużyna w swojej kategorii wiekowej, będzie miała swój odpowiednik spośród 12-stu europejskich zespołów, wybranych przez organizatorów.

Rozgrywki będą trwały od maja do czerwca, a zawodnicy będą rozgrywać swoje mecze podczas 5 weekendów. Wielki Finał zaplanowany jest na 17/18 czerwca.

 

Harmonogram i terminarz TLM I TLE:
1)    Faza Grupowa TLM 06-07.05.2017 Sobota, Niedziela,  
2)    Faza grupowa TLM 20-21.05.2017 Sobota, Niedziela,
3)    Faza pucharowa TLM i TLE 27-28.05.2017 Sobota, Niedziela,
4)    Półfinały TLM i TLE 03-04.06.2017 Sobota, Niedziela.
5)    Finały 17.06.2017 Sobota
       
Turniej skierowany jest do dzieci prezentujących zróżnicowany poziom piłkarski, zarówno dla tych trenujących w klubach, jak i niezrzeszonych dla których piłka nożna jest wielką pasją.

 

Harmonogram i terminarz TLM I TLE:
1)    Faza Grupowa TLM 06-07.05.2017 Sobota, Niedziela,  


06.05.2017, Sobota godz.  09:00-12:00, Roczniki 2010
06.05.2017, Sobota, godz. 12:00-15:00, Roczniki 2008
06.05.2017, Sobota  godz.  15:00-18:00, Roczniki 2007 i starsi
07.05.2017, Niedziela, godz. 09:00-12:00, Roczniki 2009

 

2)    Faza grupowa TLM 20-21.05.2017 Sobota, Niedziela,


20.05.2017, Sobota godz.  09:00-12:00, Roczniki 2010
20.05.2017, Sobota godz.  12:00-15:00, Roczniki 2009
20.05.2017, Sobota godz.  15:00-18:00, Roczniki 2008
21.05.2017, Niedziela godz. 15:00-18:00, Roczniki 2007i starsi

 

3)    Faza pucharowa TLM i TLE 27-28.05.2017 Sobota, Niedziela,


27.05.2017, Sobota, godz. 09:00-11:00, Roczniki 2010
27.05.2017, Sobota, godz. 11:00-12:20, Roczniki 2009
27.05.2017, Sobota, godz. 13:00-15:00, Roczniki 2008
27.05.2017, Sobota, godz. 15:00-17:00, Roczniki 2007 i starsi

 

4)   Półfinały TLM i TLE 03-04.06.2017 Sobota, Niedziela.


       03.06.2017, Sobota, godz. 11:00-13:00, Roczniki 2010
       03.06.2017, Sobota, godz. 13:00-14:20, Roczniki 2009
       03.06.2017, Sobota, godz. 15:00-17:00, Roczniki 2008
       04.06.2017, Niedziela, godz. 15:40-17:40, Roczniki 2007 i starsi

 

5)    Finały 17.06.2017 Sobota


       17.06.2017, Sobota, godz. 09:00-10:30, Roczniki 2010
       17.06.2017, Sobota, godz. 10:40-11:20, Roczniki 2009
       17.06.2017, Sobota, godz. 11:30-13:20, Roczniki 2008
       17.06.2017, Sobota, godz. 13:30-15:10, Roczniki 2007 i starsi